Auteur |
Bericht |
Tiram
Dreuzel


Verdiend:
46 Sikkels
|
Geplaatst:
Di Feb 05, 2008 20:04 |
 |
Ik vond Sneep geweldig, ik was er echt van overtuigd dat hij slecht was en die scène in de Hersenpan was heel mooi. Ook de manier waarop hij stierf.
Verder is professor Anderling in mijn achting gestegen, hoe ze duelleerde met Sneep en de slag om Zweinstein leidde was echt fantastisch.
Ook vond ik Voldemort in dit boek veel enger en echter overkomen dan eerder, vooral de scène in Ochtendwater deed mijn hart sneller kloppen.
Perkamentus vond ik ook weer heerlijk in de "bijna dood ervaring/droom scène". |
|
|
  |
 |
Tyrael
7e jaars


Verdiend:
0 Sikkels
Woonplaats: Department of Mysteries
|
Geplaatst:
Ma Mrt 24, 2008 20:32 |
 |
Sneep was natuurlijk top. De beste anti-held ooit gecreeerd. Je wist gewoon na deel 6 dat er iets niet klopte en dat er meer achter zat. Achteraf is het toch logisch, als ik eraan terugdenk. Typisch het ei van Columbus.
Verder vond ik Perkamentus uitstekend uitgewerkt. Eerder kon je hem echt God noemen, een alwetend iemand. In principe had ik hier niks op tegen, maar echt realistisch is het niet. Iedereen heeft ook zijn zwakke punten en de zwakke punten van Perki worden gewoon subliem beschreven. Achteraf weet je gewoon waarom hij altijd mensen een tweede kans geeft.
Neville heeft ook een ontzettend mooie ontwikkeling doorgemaakt. In de eerste boeken had hij echt de rol van goedaardige sul. Eerlijk gezecht dacht ik de hele tijd wat hij in Griffoendor deed. Hij was toen, naar mijn mening, overduidelijk een Huffelpuf. Pas in deel vijf heeft hij een mooie ontwikkeling doorgemaakt, met als hoogtepunt zijn rol in deel 7.
Ik vond de ontwikkeling van Harry ook wel goed. Natuurlijk heeft hij in deel 5 en 6 al duidelijke stappen gezet naar het volwassenschap. In deel 7 laat JKR hem weer een nieuw (filosofisch) lesje leren namelijk dat de echte meester van de dood niet bang is voor de dood, ipv de dood overwinnen. Dat vind ik gewoon een mooi gezegde.
Als je terugkijkt naar de hele Harrypotter trilogy dan herken ik me daar wel zelf een beetje in. In 1999 toen het eerste boek in Nederland uitkwam, toen was ik 10, ongeveer even oud als Harry en ik zat ook in de brugklas. Nu, aan het einde van de serie, ben ik 18 en ik studeer gewoon. Eigenlijk ben ik zelf opgegroeit met die boeken en daar ben ik blij om. Het heeft me veel plezier gegeven. |
_________________ "Draco Dormiens Nunquam Titillandus"
Never Tickle a Sleeping Dragon |
|
  |
 |
Linda Slytherin
5e jaars


Verdiend:
15 Sikkels
Woonplaats: With the Malfoys
|
Geplaatst:
Ma Mrt 24, 2008 20:38 |
 |
Knijster vond ik echt zoo leuk in boek 7, die spontane gedragsverandering
Ook vond ik Draco erg cool, je merkte het ook al een beetje in boek 6, maar je merkt nu ook dat hij ook maar een mens is (zoals bv bij het stukje dat hij Harry, Hermelien en Ron moet identificeren) |
|
|
  |
 |
Eleonora
Dreuzel

Verdiend:
47 Sikkels
Woonplaats: Dronten
|
Geplaatst:
Wo Mrt 26, 2008 11:59 |
 |
Ik blijf toch echt trouw aan fred en george! Ik vind ze gewoon super leuk en grappig maar als het moet zijn ze heel dapper en lief.. en tja ik zal nu stoppen anders zal mijn man jaloers gaan worden denk ik... hahahaha |
_________________ Citaat Ravenklauw:
"Wijsheid zonder grens is ieders liefste wens" |
|
  |
 |
Skay
Beginnend Tovenaar


Verdiend:
356 Sikkels
Woonplaats: Slytherin Dorms
|
Geplaatst:
Wo Mrt 26, 2008 20:38 |
 |
Hmm...mijn favo karakters zijn de alle jaren hetzelfde gebleven.
Fred, George en Leo Jordaan. Ik vind al die andere karakters toch iets te dramatisch voor mijn doen. Zij blijven gewoon lekker grappig en leuk.
Ze blijven lekker luchtig over alles maar zijn toch weer down-to-earth. |
_________________ Your arrogance and conceit, your selfish disdain for the feelings of others made me realize that-"
*kicks Elizabeth away* "Ofcoarse I'll marry you, my own Mr. darcy!"
Je bent een genie Katara; een zwetend, stinkend genie! ~Taf |
|
  |
 |
|
| |