Welkom op Harry Potter Forum! 


Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen Ga naar pagina Vorige  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Volgende

Happy to kill

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: New New York

Houseitem
BerichtGeplaatst: ma feb 13, 2012 21:17 

Afbeelding


"Aaah... Ok... Dus in al die jaren zijn jullie echt NOOIT in het dorp geweest waar jullie wonen? Ik vind het een beetje raar klinken..."
Jeremy vertrouwt alles nog steeds niet. Zulke mooie vrouwen gaan over het algemeen niet zomaar aan hem voorbij.

Maar daar is het eten, dus zijn gedachten worden afgekapt. Als man zijnde kan Jeremy maar aan 1 ding denken. Hij schept zijn bord vol met alles wat er goed uitziet (oftewel: van alles een beetje) en hij begint te eten. Af en toe kijkt hij wel even naar Blaire. De uitleg was duidelijk, maar alsnog blijft hij het raar vinden.

_________________
Dorothea Johanna Omber is mijn grote voorbeeld!


 Profiel  

Beginnend Tovenaar

Avatar gebruiker

Offline

Houseitem
BerichtGeplaatst: di feb 14, 2012 0:57 

Afbeelding

Nou Aliana en David hadden Josh blijkbaar ook niet gezien, waar zou Joshie nou zitten. Jamie kijkt even op als Charlotte met een fles wijn staat te pronken, hmm wijn daar zit zo'n nare smaak aan. 'Ik lust geen wijn' zegt hij dan ook meteen eerlijk 'heeft u ook water of een sapje' vraagt hij uiterst beleefd.

In de tussen tijd luistert Jamie een beetje naar wat er allemaal gezegd word, zo ook naar het verhaal van Blaire. 'Komen jullie vrienden dan ook weleens hier' vraagt hij tussen neus en lippen door. Dan komt de oude vrouw met de voortreffelijke maaltijd naar binnen gelopen, wanneer het eten op tafel staat haalt Jamie zijn kippa tevoorschijn en vind het best onbeleefd van dorpsgast dat hij niet eventjes wacht met eten. Want misschien willen de drie zussen en ontzettende bleekscheet ook wel gaan bidden net zoals Jamie. Hij plaatst zijn kippa dan op z'n hoofd en vouwt z'n handen samen.

'Gezegend zijt Gij, Heer onze God, Koning der wereld, die in zijn goedheid, in genade trouw en erbarmen de gehele wereld voedt. Hij geeft brood aan alle vlees, want zijn trouw is tot in eeuwigheid... Hij voedt en onderhoudt allen en doet goed aan allen en bereidt voedsel voor al zijn schepselen die Hij geschapen heeft. Gezegend zijt Gij, Heer, die allen voedt.'
zegt hij z'n gebed op.


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: di feb 14, 2012 21:48 

Afbeelding

Allison had zich nog zo voorgenomen om op te schieten, maar ergens was dit niet helemaal goed gegaan. Dat, en het feit dat ze geen flauw idee meer had waar ze precies heen moest voor de eetkamer. Niet dat ze zich echt druk maakte om het feit dat ze vast te laat was voor het eten, maar misschien was het niet helemaal netjes naar de drie zussen toe.
Terwijl Allison een deur open maakt vanwaar ze zou zweren het zeker te weten dat het de eetkamer zou moeten zijn, glimlacht ze omdat ze hier nu uitgenodigd was. Haar glimlach verstomd wat, als het weer niet de eetkamer blijkt te zijn.

"Oh.." Stammelt ze, doet een stap naar achteren en sluit de deur weer.

Allison haalt haar schouders op en sluit de deur weer. Goed, deze was het dus niet, maar de logische opties dunden zo tenminste wel goed uit. Ze loopt door naar de volgende deur en tot haar opluchting meent ze erachter stemmen te horen.

"Gevonden." Zegt ze met een brede gemeende glimlach als ze de deur opent en naar binnen stapt. "Ik ben geloof ik de tijd een beetje uit het oog verloren."

Allison sluit voorzichtig de deur achter haar, haalt een hand door haar haren en gaat dan op een vrije stoel aan tafel zitten.



OOC: Hoop dat het zo beetje kan/klopt? Wist alleen even niet zo goed naast wie ze moest gaan zitten ivm waar iedereen al wel niet zat.. Dus als iemand haar naast iemand wilt laten zitten; fijn :)

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: wo feb 15, 2012 17:27 

Afbeelding

Jill hoort de verbazing de de stem van de dorpsjongen. "Nooit is overdreven." zegt ze, "Zoals Blaire al zei ligt ons sociale leven in een compleet andere stad, dus het is niet gek dat je ons nauwelijks ziet. Misschien moet je zelf maar eens beter opletten." voegt ze er lachend aan toe terwijl ze de jongen lief aankijkt. Juist, maak er een grapje van.

"Onze vrienden komen hier ook wel eens, maar niet zo vaak. Zoals ik al zei hebben we zelden bezoek." Ze gebaart nog maar eens naar het mooie bestek. Er komt nog een meisje binnen en ze gaat naast Jill zitten. Dan gaat ze verder met haar verhaal: "Een goede vriend van ons is schilder en heeft een aantal van de schilderijen in dit huis gemaakt." Ze wijst op een prachtig schilderij van haarzelf, Blaire en Charlotte dat boven de schouw hangt. De waarheid was natuurlijk dat Dracula deze zelf geschilderd had, maar zijn handtekening was zo goed als onleesbaar. "Misschien, als jullie dat tenminste leuk vinden, kan ik jullie het één en ander van het huis laten zien. Voor diegene die dat graag willen."

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: wo feb 15, 2012 19:48 

Afbeelding

Aliana glimlacht vertederd als David tegen haar zegt dat hij bij haar zal slapen vannacht. Goed zo. Want ze houdt er niet echt van om alleen te slapen in een bed dat niet het hare is. Ze laat zijn hand uiteindelijk maar los en kijkt naar Jeremy die een paar vragen stelt- nuja, een 'paar' vragen - waarop Jill haast meteen antwoordt. Het valt Aliana op dat Jill het meeste een gesprek aangaat met hen. Zou daar een reden achter zitten? Of misschien is ze gewoon de sociaalste.
Ondertussen is Allison ook in de eetzaal terecht gekomen, en ze haalt een glimlach boven. Zo is bijna iedereen er, en Greta is al uitgebreid aan het opscheppen op de borden. Ze knippert onwillekeurig met haar ogen als ze haar bord terug krijgt van Greta, en het bord wel héél rijkelijk gevuld is met verschillende bereidingen.
'Dank je.' mompelt ze en kijkt even op naar de stokoude dienstvrouw. Moet zij al niet jaren in pensioen zijn? Arme vrouw.


Afbeelding

Dracula laat zijn handen op de armleuningen van zijn stoel leunen terwijl hij zijn gasten nauwlettend in de gaten houdt. Met die bewoner zou hij maar al te graag afrekenen, maar dat zou een slechte zaak zijn dus houdt hij zich gedeisd. Voorlopig. Hij onderdrukt een grom als de bewoner nog eens lastige vragen gaat stellen. Waarom moeten mensen altijd zo nadenken? Alhoewel die grote - David - vast één van de mindere denkers is, te zien aan de uitdrukking op zijn gezicht als het meisje naast hem een paar dingen in zijn oren fluisterd. Ze is zo overduidelijk geïnteresseerd, maar dat lijkt hij niet eens door te hebben. Mensen.
Hij glimlacht als Jill gaat antwoorden op de bewoner zijn stomme debiele vragen. Zijn vrouwen zijn ook overal op voorbereid, en de uitleg klinkt nog niet eens zo slecht.
Hij laat zijn blik kort op Greta rusten, als die met een nerveuze beweging de gasten aan het bedienen is, maar zijn aandacht wordt getrokken door het meisje dat net de kamer is binnen gekomen en zich naast Jill heeft geplaatst. Het gevoel dat hij nu krijgt heeft hij de laatste keer gehad toen Jill aan tafel had gezeten in haar laatste uren als mens.
Hij trekt zijn handen los van de armleuning en vouwt ze samen terwijl hij het meisje geconcentreerd aan het bekijken is. De ogen, de welgevormde neus en die lippen waar er duidelijk nog bloed in zit. Een prachtig perfect gezicht. Hij kan zijn interesse niet onderdrukken en grist de fles wijn van tafel en kijkt met een - zo vriendelijk mogelijke - glimlach naar Allison. 'Glaasje wijn, jongedame?'


 Profiel  

Volleerd Tovenaar



Offline
BerichtGeplaatst: do feb 16, 2012 21:57 

Afbeelding

Charlotte glimlacht liefjes als Jeremy zijn glas opheft. Keurig, met haar hand onder de fles en het etiket zichtbaar, schenkt ze de wijn in zijn glas. Niet te veel, niet te weinig. Ondertussen hoort ze de smoes aan die Blaire ter plekke bedenkt en die verder wordt uitgebouwd door Jill. Charlotte zou het begrijpen als de gasten inmiddels wat argwanig begonnen te worden. Het zou niet lang duren voordat hun dekmantel als een kaartenhuis in elkaar zou storten. De volgende keer moesten er duidelijke afspraken van tevoren worden gemaakt. Toen Dracula Charlotte had gevraagd om Blaire binnen te halen was het eenvoudig - ze hadden gewoon gedaan alsof ze als gehuwd paar in het landhuis woonden. Met Blaire jagen was al minder efficiënt - waarom woonden er twee vrouwen bij Dracula in huis? En nu, met Jill erbij, was het helemaal zo'n zooitje. Charlotte onderdrukte zichzelf te zuchten.

Charlotte loopt van Jeremy naar David en schenkt ook zijn glas vol. Het joch dat zichzelf zo zwak had opgesteld geeft aan geen wijn te willen. Een beetje geërgerd hoort Charlotte het gebed van de jongen aan. Moest dat nou...?

Charlotte slaat Jamie over en schenkt de rest van de groep het glas vol; behalve een meisje dat te laat is voor het eten. Charlotte fronst, maar besluit haar te vergeven. Als ze aanstalten maakt haar glas ook vol te schenken, besluit Dracula dit echter te doen. Charlotte kijkt Dracula enigszins verbouwereerd aan - zijn blik, zijn concentratie. Wat was de bedoeling?

Charlotte fronst weer. Ze besloot haar verwondering echter te onderdrukken voor dit moment - ze wilde zich niet verdacht opstellen. Charlotte zette de fles wijn weg - doende alsof deze leeg was, en pakte de fles waaruit Dracula en de dames zouden drinken. Met een glimlach schenkt ze eerst Jill in - als de vloeistof uit de fles stroomt vergrootten Charlotte's pupillen even. Na Jill schenkt ze Blaire d'r glas vol, vervolgens dat van Dracula en tot slot haar eigen glas. Uiteindelijk neemt ze zelf ook plaats. Ze zetelt zich ietwat schuin in haar stoel, legt haar been over het andere en kruist haar armen. Vanaf haar plek kijkt ze indringend naar Dracula en het mensenmeisje. Charlotte zou op haar hoede zijn.

_________________
,,The novelist is an ever-wakeful creator,
carefully monitoring those characters who might foil his design,
run away with his themes,
step out of their own atmosphere,
and make their way
in the void between the stars.
’’


 Profiel  

Lid Wikenweegschaar

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Rapture

Houseitem
BerichtGeplaatst: vr feb 17, 2012 14:27 

OOC: Oké, hier komt mijn poging om terug te komen ^^'

Afbeelding
    Josh Sparks


Josh opent zijn ogen en staart naar het plafond. Damn, hij was in slaap gevallen op zijn bed. Snel gaat hij overeind zitten, als hij zich herinnert waar hij is. Dat creepy huis van die oude man. Hij had alleen even zijn ogen dichtgedaan, voor hij naar de eetzaal moest vertrekken. Helaas was hij door alle spanning van de road trip nogal vermoeid, en is hij dus in slaap gevallen, zodra hij op het bed was gaan liggen.

Zachtjes vloekend tegen zichzelf, trekt hij een schoon shirt aan en probeert hij zijn haar een beetje te fixen. Vervolgens haast hij zich richting de eetzaal. Hij ziet nog net Allison naar binnen gaan. Snel glipt ook hij naar binnen. Er verschijnt een glimlach op zijn gezicht als hij ziet dat Jamie een plekje vrij heeft gehouden. Snel neemt hij plaats. "Sorry dat ik zo laat ben. Ik was in slaap gevallen. Het was een lange dag.." Verontschuldigt hij zich, beschaamd. Uiteraard probeert hij niet te laten merken hoe slecht hij zich erover voelt.

Zijn blik valt op Jeremy en Josh vraagt zich af waarom de jongen nog altijd aanwezig is. Hij leek zo gespannen daarnet. Josh' ogen gaan naar het eten en automatisch begint zijn maag te knorren. Met rode wangen, slaat hij zijn armen om zijn buik heen. "Excuseer." Zegt hij automatisch.

_________________
I am done with my graceless heart,
So tonight I'm gonna cut it out and then restart.
'Cause I like to keep my issues drawn,
It's always darkest before the dawn.


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: za feb 18, 2012 9:00 

Afbeelding

Allison volgt met haar ogen nieuwsgierig de richting op die Jill naast haar aanwijst. Het was een prachtig doek en de drie zussen straalden op het werk een ongenaakbare schoonheid en sereniteit uit. Als Jill een rondleiding oppert kijkt ze kort opzij.

"Ik zou het erg leuk vinden, graag." Antwoordt ze, maar kijkt dan weer naar het doek.

Het schilderij was perfect in detail en kleur en Allison blijft er met veel interesse naar kijken. Ze had in haar leven veel kunst gezien, en de goede vriend van deze familie had duidelijk jaren aan het perfectioneren van zijn techniek gewerkt.

De donkere mannenstem die er plotseling naast haar klinkt doet haar omkijken.

"Oh, Graag," Zegt ze tegen de man terwijl ze hem een paar seconden onderzoekend aankijkt. De blik in zijn ogen is de reden dat ze glimlacht, haar glas pakt en zich dan met het glas in haar hand weer naar hem omdraait. "Vladimir was het toch?"

De naam van de gastheer meent ze ergens bij een gesprek eerder op te hebben gevangen. Ze houdt haar glas wat omhoog zodat hij de wijn in kan schenken, en laat haar blik kort over de man heen glijden, voordat ze hem weer met een glimlach aankijkt.

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

Beginnend Tovenaar

Avatar gebruiker

Offline

Houseitem
BerichtGeplaatst: ma feb 20, 2012 0:09 

Afbeelding

Jamie kijkt even de tafel rond en zegt dan uiterst beleefd eet smakelijk. Hij wil net een hap nemen als daar Joshie ten tonele verschijnt, er verschijnt een grijns van oor tot oor op z'n gezicht wanneer Josh naast hem neer ploft. 'Iemand heeft honger' zegt hij plagend tegen Josh en dan een hap neemt van z'n eten 'wow dit is lekker' brengt hij dan ineens uit na zijn eerste hap te hebben doorgeslikt.

Wonderbaarlijk dat dat oudje nog steeds op deze leeftijd zo'n voortreffelijke kokkin kan zijn. Hey maar had hij niet zojuist ook gevraagd om een sapje of wat water inplaats van wijn, Jamie wil heus niet verwend doen maar hij is hier ook niet gekomen om uit te drogen. Dus waar blijft dat sapje of water, of zou hij toch weer is een keer een slok wijn proberen?, nee gadver...Zou Joshie van wijn houden.


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: ma feb 20, 2012 22:40 

Afbeelding

Jill glimlacht als het donkerharige meisje zegt zin te hebben om mee te gaan. Mooi, dat was alvast 1. Nu de rest nog. Er komt nog een jongen binnen, die zich excuseert. "Geen probleem," zegt Jill liefjes, "ga vooral zitten..." Ze gebaart naar de lege stoel naast Jamie.

Dan valt haar oog op Dracula, de persoon van wie ze het meeste houdt. Haar ogen vernauwen even, maar dan slaat ze geschrokken een hand voor haar mond. Jill kende die blik in zijn ogen maar al te goed. Dracula keek naar het meisje zoals hij ook een keer naar haar had gekeken. De nacht dat hij haar aan zijn tafel had uitgenodigd, ze met hem gedineerd en gedanst had en hij haar naar zijn kamer had genomen en uiteindelijk de zijne had gemaakt. Was hij nu ook van plan hetzelfde met haar te doen?

Greta komt binnenlopen met drankjes voor de mensen die geen trek hadden in wijn. Diep in gedachten verzonken schenkt Jill zichzelf nog wat van hun "Speciale fles" in.

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Beginnend Tovenaar

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: In my cosy little bed

Houseitem
BerichtGeplaatst: di feb 21, 2012 19:15 

Afbeelding

David luistert zwijgend naar het gesprek tussen Jeremy en Blaire over het feit dat de drie dames nooit in het dorp zouden komen.
Het lijkt hem best logisch dat de zussen meer tijd doorbrengen in de andere plaats, daar waar hun school was. David zoekt er eigenlijk niet zoveel achter. Hij begint er ergens al aan te wennen dat de drie zussen en Dracula iets vreemds over hen hadden.

Wanneer Jamie begint te bidden, wacht David ook eventjes geduldig met eten, al wordt er een vol bord voor zijn neus gezet. De geuren doen het water al meteen in zijn mond lopen, maar hij kent ondertussen Jamie al een tijdje en heeft respect voor zijn gewoontes.
Wanneer Jamie dan gedaan heeft, neemt David zijn bestek om te beginnen eten nadat Aliana zijn hand heeft losgelaten. Eindelijk eten!

Hij kijkt eventjes op als Allison en Josh zich dan ook bij hen voegen, allebei een beetje te laat. Maar het is tot zijn opluchting dat hij hen ziet. Ze waren tenminste ok. David kijkt dan ook met een grijns op naar hen. "Hoi Allison, hallo Josh." Begroet hij hen opgelucht.
Hij laat dan zijn blik eventjes glijden naar het schilderij dat Jill aanwijst. Het is een schilderij van de drie zussen, gemaakt door een goede vriend van hen. Damn... Dat was best een mooi schilderij. David kijkt dan ook eventjes bewonderend toe.

Wanneer Jill voorstelt om hen een rondleiding door het huis te geven, voor degene die willen, heeft David daar best wel zin in. Het huis straalde voor hem geschiedenis uit, wie weet wat er nog allemaal te vinden is!
David eet ondertussen smakelijk verder en houdt Dracula eventjes in de gaten die naar Allison loopt om haar een glas wijn in te schenken.
Hij knikt dan bevestigend als hij Jamie hoort. "Het eten is inderdaad heerlijk."

_________________
I want to be a monkey, be monkeys with you.


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: zo feb 26, 2012 21:08 

Afbeelding

Aliana laat haar blik over de groep gaan, een gezellig gevulde tafel met een verscheidenheid aan mensen, en zet haar glas wijn neer als die volgeschonken is door Greta. Dankbaar kijkt ze haar even aan en grijpt haar mes en vork om dan te beginnen eten. Ze heeft maar gewacht tot Jamie klaar was met bidden, uit een gewoonte die ze heeft opgebouwd. De eerste keer toen ze hem dat had zien doen had ze maar een wenkbrauw opgetrokken maar langs de andere kant heeft ze er wel respect voor dat hij gelooft en dat ook wil uiten. Iedereen heeft iets nodig om zich aan vast te houden. Voor Aliana zijn dat haar vrienden. Ze gelooft niet bepaald in iets.
Ze blikt opzij als Allison zich in de kamer voegt en een stoel krijgt aangewezen door Jill. De man des huizes biedt haar een glas wijn aan en Aliana is onwillekeurig verwonderd dat hij zelf de moeite doet om uit te schenken terwijl de dienstmeid al de hele tijd in de weer was geweest.
Ze hoort vaag Jill iets zeggen over dat ze een rondleiding wil doen en richt haar blik op haar. 'Reken me ook maar bij de groep.'


Afbeelding

Dracula glimlacht zijn tanden lichtjes bloot als de mooie jongedame aangeeft dat ze wil zin heeft in een glaasje wijn. Met een sierlijke beweging laat hij het rode goedje in haar glas glijden. Zijn gezicht verstrakt onwillekeurig als ze hem bij zijn voornaam noemt. Alhoewel... het gleed zoetjes van haar tong af. En later, als ze zijn vrouw is, mag ze hem ook zo noemen.
Hij knikt bevestigend en zet de fles wijn weer neer.
'Laat het jullie smaken.' zegt hij in het algemeen terwijl hij zijn blik op Allison gericht houdt.


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: vr maart 02, 2012 22:41 

Afbeelding

Het ontgaat Allison volledig dat de man voor haar even verstrakt. Ze neemt juist op dat moment een slok van de voor haar ingeschonken wijn en sluit daarbij een seconde haar ogen. Haar moeder had haar geleerd van een goede wijn te kunnen genieten. En een goede wijn, dat was het zeker.

Ze kijkt weer op als de fles wijn neer wordt gezet en knikt bij zijn woorden. Als het eten maar half zo goed smaakte als de wijn die ze hier vanavond mochten drinken, zou het haar zeker smaken. Terwijl ze nog een slok van de rode wijn neemt, knijpen haar ogen iets samen. Er was iets in deze man, Vladimir, wat haar intrigeert. Maar ze weet maar al te goed dat staren niet echt betuigt van een goede opvoeding. Daarom glimlacht ze nogmaals, maar richt zich dan weer op een van de drie prachtige zussen; Jill die naast haar zit.

"Heb je lang moeten poseren voor het schilderij?" Vraagt Allison met oprechte interesse aan Jill, ondanks dat ze wat afwezig of in gedachten lijkt te zijn.

Allison kijkt nogmaals naar het schilderij.

"Het is zo gedetailleerd en prachtig. Je hebt er vast vele uren voor stil moeten staan?"

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

Lid Wikenweegschaar

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Rapture

Houseitem
BerichtGeplaatst: za maart 03, 2012 0:12 

Afbeelding
    Josh Sparks


Josh voelt zich verschrikkelijk opgelaten, zeker wanneer Jamie een opmerking maakt over zijn knorrende maag. Hij kijkt naar de jongen, die inmiddels begonnen is met eten. Dan glimlacht hij naar David, die hem begroet. Een blos kruipt over zijn wangen. (Wat? David is hot.)

Blijkbaar is de oude man nogal geïnteresseerd in Allison. Iets wat Josh redelijk creepy en pedo over vindt komen. Het was waarschijnlijk die vage grijns van de man, of het feit dat hij 3 jonge zussen in zijn huis had wonen, die geen familie van hem leken te zijn. Dit hele huis had een vreemde sfeer. Alsof ze waren blijven hangen in de vorige eeuw. Of die daarvoor. Minstens. Met de wijn en de oude dienstmeid en die enge schilderijen.

Josh schuift een beetje op zijn stoel en buigt zich dan richting Jeremy. "Wat waren die verhalen hier in het dorp precies?" Vraagt hij fluisterend. Hij vertrouwt die Vladimir-gast gewoon niet.

_________________
I am done with my graceless heart,
So tonight I'm gonna cut it out and then restart.
'Cause I like to keep my issues drawn,
It's always darkest before the dawn.


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: za maart 03, 2012 16:17 

Afbeelding

Jill glimlacht als steeds meer mensen zich bij de tour aansluiten. Mooi, hoe meer, hoe liever. Ze knikt als Allison naar het poseren vraagt. "Ja, dat heeft wel even geduurt." zegt ze, "Gelukkig was de maker heel geduldig en vriendelijk voor me." Ze zegt dit iets luider dan normaal, in de hoop om Dracula's aandacht voor een moment bij Allison weg te krijgen. "We hebben nog een aantal werken van zijn hand," gaat ze verder, "De meeste hangen in de bibliotheek, ik zal je er zo nog een paar laten zien."

De volgende gang word uitgeserveerd en Jill kijkt toe hoe de gasten verder eten.

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  
Geef de volgende berichten weer:  Sorteer op  
Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen  [ 270 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 18  Volgende


Keer terug naar RPG Archief
Ga naar:  


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast

cron

Powered by phpBB :: FI Theme