Welkom op Harry Potter Forum! 


Antwoord op onderwerp Ga naar pagina Vorige  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 44  Volgende

Black Bird of the Sky

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Winterfell
BerichtGeplaatst: do jun 14, 2012 10:06 

Afbeelding

Jade knikt en glimlacht als Gabriella een voorstel doet om iets te gaan drinken. De reden dat Jade het een goed idee vind is omdat ze dan haar ketting eens goed kan bekijken.

"Klinkt als een prima plan," zegt ze dan met een glimlach.

Jade loopt samen met de andere richting het terrasje wat in de verte is te zien. Het terrasje staat voor een schattig winkeltje met allemaal cupcakes en taartjes in de etalage en de tafeltjes zijn allemaal vrolijke kleurtjes. Het is nog rustig dus vinden ze snel een tafeltje in de zon en nieuwsgierig pakt Jade de kaart op tafel.

"Ik ben nu al verkocht aan dit zaakje," zegt ze dan met een glimlach, "De etalage ziet er al te goed uit."



Afbeelding

Blake kijkt nieuwsgierig in alle vitrines van de winkel. Op een gegeven moment vind hij een vintrinekast en valt zijn oog op een doorzichtig flesje. De tekst ernaast leest 'liefdesdrankje'. blake snuift. Alsof hij dat nodig heeft, de meiden vallen zonder enige moeite al voor hem. Hij kijkt verder, hij weet eigenlijk niet eens waar hij naar op zoek is. Hij kijkt de winkel even rond en ziet dat Charu naar hem kijkt.

"Al wat gevonden?" roept hij naar hem door de winkel heen.

_________________
Life doesn't run a clear course
It flows through from within
It's supposed to take you places and leave markings on your skin


 Profiel  

The Fangirl Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Bag End

Houseitem
BerichtGeplaatst: vr jun 15, 2012 18:38 

Afbeelding

Lilith vindt het lief van Gabriella dat ze aan haar vraagt waar zij naartoe wil, ook al heeft ze daar niet direct een antwoord op. Zodra besloten wordt om ergens wat te gaan drinken, knikt Lilith met een glimlach.

'Dat klinkt goed,' zegt ze zachtjes.

Schuchter volgt ze de rest van de meiden de winkel uit en Jade vindt een kleurrijk terrasje. Ze gaan aan een tafeltje in de zon zitten en Lilith kijkt om zich heen. Dit is prima, en niet een plaats die veel mannen trekt. Ze ontspant een beetje een sluit haar ogen terwijl ze geniet van het zonlicht.

_________________
.
    far over the misty mountains cold


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: zo jun 17, 2012 10:36 

Afbeelding

"Ja," zegt Charu, "Dit." Hij was op de schedel en de ring. Eigenlijk was hij voornamelijk op het uiterlijk van de voorwerpen afgegaan en had hij niet echt gekeken waar het voor was. Zijn ogen schieten naar het kaartje bij de ring.

Ring der controle. Schuif deze ring om de vinger van uw slachtoffer en hij zal alles doen wat u hem opdraagt.

Er verschijnt een onaangename grijs om Charu's lippen. Perfect... Dit moest hij hebben. Hij kijkt over zijn schouder naar de man achter de kassa. "Wat kost die ring?"


De man achter de kassa kijkt over zijn bril aan Charu. "Jongedames zoals jij zouden niet naar zulke machtige voorwerpen moeten kijken. Dan zouden jullie nog ideeën kunnen krijgen."

"Deze jonge"dame" draait al zo'n 300 jaar mee." zegt Charu arrogant, "Ik denk dat "zij" zelf wel kan bepalen wat goed voor "haar" is." Even schieten zijn ogen naar de deur. Gelukkig die lange jongen stond nog buiten.

Afbeelding

Gabriella's ogen glijden over de kaart en al snel besluit ze dat ze voor een grote kop kersenthee en een witte chocolade cupcake gaat. Ze legt de kaart neer en wacht tot de serveerster de bestellingen op komt nemen. Ze bekijkt haar klasgenoten eens goed. Jade is vrij aanwezig, maar tot nu toe wel aardig. Lilith is stil, maar lijkt zich op dit moment redelijk te vermaken. Kyra is ook wat stil, maar heeft tot nu toe aardig wat interesse in de anderen getoond.

"Ik vind het heel gezellig met jullie." zegt ze dan, waarschijnlijk lichtelijk uit het niets voor de rest van de groep, "Bijna iedereen in de klas lijkt zo aardig." Ze glimlacht, ja ze had het tot nu toe erg naar haar zin op school.

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: vr jun 22, 2012 10:23 

Afbeelding

Met zijn handen in zijn zakken loopt Sem achter Charu aan de winkel in. Anders dan de andere twee, schenkt Sem vrijwel geen aandacht aan de spullen in de winkel. Waarom zou hij ook?

Daarvoor in de plaats luistert Sem aandachtig naar het gesprek tussen Charu en de verkoper. Niet alleen omdat de ring er erg duur uitzag, maar ook omdat de man Charu duidelijk voor een vrouw aanziet. Er ontstaat een glimlach op zijn lippen door de reactie die Charu geeft en Sem loopt die kant op. Als hij naast Charu staat bekijkt hij de ring nog eens goed. Inderdaad, de ring zag er van dichtbij al net zo kostbaar uit.

"Alleen het beste voor de jongedame is goed genoeg." Doet Sem er een schepje bovenop, met een stalen gezicht.

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: vr jun 22, 2012 10:34 

Afbeelding

Kyra besluit zich verder niet meer te mengen in de discussie die Jade heeft met de vrouw. Daarin tegen besluit zij naar Lilith en Gabriella te lopen. Na een tijdje staat de groep buiten en Kyra werpt een blik naar Jade die de ketting toch heeft gekocht. Ze moet toegeven het is een mooie, maar of het het haar waard had geweest is een tweede.

Niet veel later zit de groep op een terrasje. Kyra legt net haar kaart besloten neer als Gabriella zegt dat ze het gezellig vindt met ons en blijkbaar heel de klas. Met lichte verlegenheid moet ze lachen van de opmerking. Ze kijkt even naar Jade en Lilith. De zaken zijn de laatste tijd niet heel lekker verlopen en de opmerking verbaast haar daardoor lichtelijk, niet dat Gabriella dat weet natuurlijk.

"Dank je" zegt ze vervolgens tegen haar. "Jij bent ook behoorlijk gezellig en dat kunnen we wel gebruiken" zegt ze met een lach. Opnieuw kijkt Kyra rond en twijfelt even of ze dat laatste wel had moeten zeggen. Ze schraapt even haar keel "Wat ga je nemen? Ik ga voor een witte chocolade cupcake met aardbeien thee. De vraagt brengt het onderwerp hopelijk weer naar een vrolijke stemming

Ooc: eerst wordt er lang niet gepost en nu gaan we tegelijk posten kim? What are the odds xD

_________________
Like thunder and lightning go in the one
Together we make a perfect storm
You're like the wind I'm like the rain
Together we both make hurricanes


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: ma jul 09, 2012 10:16 

Afbeelding

Wanneer Charu merkt dat Sem het spelletje meespeelt grijnst hij van binnen. Dit vindt hij maar al te leuk. "Uiteraard," zegt hij, zijn stem iets hoger dan normaal, "Ik verdien het beste." Hij draait zich naar de verkoper. "Ik wil die ring hebben." zegt hij, terwijl hij geld uit zijn zakken haalt. Hij heeft meer dan genoeg, immers geld is de bron van al het kwaad, zoals men zegt.

Hij rekent af en kijkt even over zijn schouder naar Blake en Sem. "Heren," zegt hij, "Ik ben klaar. Kunnen we gaan of willen jullie nog iets hebben?" Zijn stem klinkt opnieuw lief en meisjesachtig.


Afbeelding

"Oh, dank je wel!" zegt Gabriella als Kyra haar een complimentje geeft, "Dat is aardig van je." Ze kijkt opnieuw naar de kaart. "Ik denk dat ook voor de Witte Chocolade Cupcake ga, maar dan wel met een kop kersenthee." Even valt er een stilte, maar dan stelt Gabriella een vraag die ze eigenlijk al eerder had willen stellen. "Hoe zijn de feestjes hier eigenlijk?"

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: ma jul 09, 2012 20:11 

Afbeelding

Bedenkelijk kijkt Kyra naar Jade als de vraag over feestjes komt van Gabriella. Nog voordat Kyra kan antwoorden komt een jonge man hun bestelling opnemen. Gelukkig maar, het geeft haar de kans om na te denken over haar antwoord.

"De feestjes zijn leuk, altijd geslaagd." zegt ze als de man net weg is. "Het geeft je ook eens de kans om leerlingen van andere groepen te leren kennen." Ze moest denken aan de jongen die kort bij een van de feestjes haar aandacht had getrokken. "De spannendste feestjes zijn eigenlijk de gene die niet mogen natuurlijk" zegt ze vervolgens gniffelend. "Je zult ze vast leuk vinden. Misschien moet er wel een welkoms feestjes komen."

Opnieuw laat ze Kyra haar blik glijden naar Jade. Lang niet alle feestje waren zo plezierig afgelopen. Tussen alle gekken stunts en spelletjes die gespeeld worden, samen met alle herinneringen kunnen nu eenmaal harten breken.

_________________
Like thunder and lightning go in the one
Together we make a perfect storm
You're like the wind I'm like the rain
Together we both make hurricanes


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: ma aug 06, 2012 14:45 

Afbeelding

Sem moet echt zijn best doen om zijn gezicht in de plooi te houden en niet spontaan in hard lachen uit te barsten als Charu de verkoper verder bespeelt. Hij schudt daarom slechts zijn hoofd als Charu vraagt of ze verder nog iets willen hebben en draait zich om, om de winkel te verlaten.

"Dames gaan voor." Zegt hij met een lach terwijl hij de deur open houdt voor Charu.

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

Black Bird of the Sky

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Winterfell
BerichtGeplaatst: ma aug 06, 2012 21:36 

Afbeelding

Jade is wat afwezig als iedereen verteld wat ze gaat nemen. Als uiteindelijk de bestellingen door zijn gegeven, Jade neemt een lemon cupcake en groene thee komt de vraag naar boven over feestjes. Ow feestjes, daar is Jade zeker weten in geinteresseerd. Kyra stelt zelfs voor om een welkomsfeestje te geven en Jade haar ogen beginnen te glunderen.

"Ik ben voor," zegt ze dan en het enthousiasme is in haar stem te horen, "Dit weekend een feestje, onze groep en misschien wat anderen van andere klassen. En proberen alcohol te regelen... Met alcohol worden feestjes echt interessanter."

Een serveerster komt alles brengen en Jade doet suiker bij haar thee, ze kan niet zonder suiker en kijkt de meiden even aan.

"Dus, we gaan een feestje regelen? Het staat nu vast?" en er staat een glimlach om haar lippen die overduidelijk meer betekend.




Afbeelding

Blake knikt even, maar loopt niet naar Charu toe als die aangeeft wat gevonden te hebben. Hij bekijkt nog verschillende voorwerpen en pas als Charu zegt dat de jongedame al 300 jaar meedraait kijkt hij op. Wat? Jongedame? Waar was die gast in vredesnaam mee bezig? Blake weet toch echt zeker dat Charu een jongen is. Sem bemoeit zich er ook mee en dan begint het eigenlijk pas te dagen. Charu was bezig met een spelletje en eigenlijk interesseert het Blake geen ene moer, maar hij besluit voor nu mee te doen.

"Nee dame, ik heb niets gevonden," geeft hij als antwoord op de vraag.

Sem laat Charu voor gaan en Blake volgt hun twee de winkel uit. Hij merkt de jongens op die hij eerdre had gezien en het volledige spel is in één klap duidelijk. Kort kijkt hij de gast arrogant aan en dan richt hij zich op Charu.

"Wil de dame misschien iets te drinken?" vraagt hij dan en hij glimlacht.

_________________
Life doesn't run a clear course
It flows through from within
It's supposed to take you places and leave markings on your skin


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: ma aug 06, 2012 22:24 

Afbeelding

Enthousiast knikt Gabriella op het voorstel voor een feestje. Dat is iets waar ze altijd wel voor in is. Zeker als het een welkomsfeestje is voor haar persoonlijk. "Dat zou ik echt helemaal te gek vinden," zegt ze, met een grote glimlach, "En ik ben voor alcohol." Ze was zelf niet heel erg gevoelig voor drank, maar ze vond het fijn om af en toe een glaasje te drinken. "Zullen we dan maar beginnen met de rest van onze klasgenoten uit te nodigen?" Ze kijkt de groep rond. "Nou ja, de jongens eigenlijk dus. Blake en Sem en die jongen met dat mooie witte haar." Ja, dit zou een heel leuk feestje worden.

Afbeelding

Zelf ingenomen steekt Charu het pakketje onder zijn arm en loopt hij de winkel uit. Hij vindt het fantastisch dat niet alleen Sem, maar ook Blake het spelletje meespeelt. Zijn blik valt even op de lange jongen en zijn vrienden die even verderop staan. Hij glimlacht liefjes.

Wanneer Blake vraagt of de dame iets wilt drinken, knikt hij. "Heel graag." zegt hij vriendelijk. Hij kijkt even rond of ze ergens een cafe kunnen vinden.

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

The Fangirl Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Bag End

Houseitem
BerichtGeplaatst: wo aug 08, 2012 18:50 

Afbeelding

Lilith geniet ondertussen van een kop rooibosthee. Wanneer de andere meiden dan over het organiseren van een feestje beginnen is ze in eerste instantie enthousiast en volgt ze met een glimlach het gesprek. Wanneer dan al snel de namen van allerlei mannelijke klasgenoten vallen, zakt ze weer een beetje terug in haar stoel en neemt ze bedeesd nog een slokje van haar thee. Hier kon ze zich maar beter niet mee bemoeien. Sterker nog, ze kon maar beter gewoon niet eens naar dat feestje gaan. De kans dat er dan iets mis zou gaan was veel te groot.

Lilith kan wel huilen. Ze had gehoopt hier beter tussen te passen dan in de commune, maar het tegendeel lijkt keer op keer bewezen te worden.

_________________
.
    far over the misty mountains cold


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: za aug 11, 2012 14:05 

Afbeelding

Het feestje lijkt binnenkort een feit te worden. Zowel Gabriella en Lilith lijken enthousiast. Van Jade had ze niet anders verwacht. Het verschijnt een kleine glimlach op Kyra haar gezicht. Er zijn zoveel vreemde en vervelende dingen gebeurd de laatste tijd dat dit een zekere verbetering is. Op haar gemak eet ze haar Cupcake, terwijl ze luistert naar Jade en Gabriella. Als ze haar aandacht verplaatst naar Lilith ziet ze aan haar gezicht haar stemming veranderd is. Kort haalt ze haar wenkbrauw op. Ze begreep niets van haar, hoe kan iemand zijn stemming nu zo snel veranderen als we het alleen maar over leuke dingen hebben. Misschien moet ze het haar later maar navragen, als ze weer in een bekende omgeving zijn.

Terwijl Kyra geniet van haar thee kijkt ze de straat af. Verderop ziet ze Sem en de andere jongens lopen. Ze kon niet laten om hun aandacht te trekken.

"Sem" roept ze naar hen zwaait daarbij.

_________________
Like thunder and lightning go in the one
Together we make a perfect storm
You're like the wind I'm like the rain
Together we both make hurricanes


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: do aug 16, 2012 9:02 

Afbeelding

Buiten de winkel blijkt het spel door te gaan. In ieder geval, dat is de conclusie die Sem trekt als hij de jongens wat verderop in het oog krijgt. Met een glimlach rond zijn lippen loopt Sem mee, maar hoort plotseling een eind verderop zijn naam geroepen worden.

Als Sem omkijkt ziet hij Kyra zwaaien en ziet de andere meiden er ook bij zitten. Als teken dat hij haar gezien en gehoord heeft zwaait hij kort terug en kijkt dan naar Charu.

"Wil je je niet liever weer bij je vriendinnen aansluiten?" vraagt hij met een lach.

Sem kijkt nog een keer in de richting van het groepje jongens, voordat hij Charu weer aankijkt.

"Een kopje thee staat een Dame natuurlijk veel beter dan een biertje."

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

Black Bird of the Sky

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Winterfell
BerichtGeplaatst: zo aug 19, 2012 9:51 

Afbeelding

Jade haar humeur verbeterd alleen maar als duidelijk wordt dat het feestje een feit wordt. Perfect. Ze kan wel weer wat aandacht gebruiken en die zou ze zeker krijgen. Dat Lilith plotseling geen zin meer lijkt te hebben merkt Jade niet eens. Dan plotseling roept Kyra de naam van Sem en Jade kijkt om. Verderop in de straat ziet ze de drie jongens waar Gabriella het net nog over had. Sem, Charu en Blake. Hij zwaait even en Jade haar blik blijft even op Sem hangen. Na hun gesprek over de docent was het niet bepaald makkelijker geworden. Ze besluit dat ze er niet overna wilt denken en ze pakt haar thee op en neemt een slokje.



Afbeelding

Blake knikt als de dame aangeeft dat ze wat wilt drinken, maar niet veel later horen ze een stem de naam avn Sem roepen en ook Blake kijkt op. De andere vrouwelijke klasgenoten zitten ergens thee te drinken en hij bekijkt alle meiden even. Ironisch ebdenkt hij zich dat er geen vreemdere combinatie is dan hun. Sem stelt aan Charu voor om thee te drinken, want dat past beter bij de dame en Blake glimlacht.

"Thee is natuurlijk een veel betere optie voor een echte dame," gaat hij door, "En die plek straalt een veel betere ambiance uit dan zo'n vervallen cafe met alleen maar lelijke, oude mannen."

Hij haalt ene hand door zijn haren heen.

"Daar staren die lelijke, oude mannen de mooie dame alleen maar aan... Dit ziet er veel beter uit."

_________________
Life doesn't run a clear course
It flows through from within
It's supposed to take you places and leave markings on your skin


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: di aug 21, 2012 18:38 

Afbeelding

Charu glimlacht, hij houdt van dit spelletje. Het voelt heerlijk om mannen volledig te kunnen misleiden. Misschien zou hij zich zo wel even los maken van Sem en Blake om even apart met de jongen te kunnen spreken.

Als Sem voorstelt dat hij thee moet gaan drinken en Mevrouw Spasme naar hun roept, hoeft hij niet lang na te denken. "Gaan de heren me gezelschap houden of word ik nu aan mijn lot over gelaten?" zegt hij, nep flirtend.

Hij gooit zijn lange haar naar achter.


Afbeelding

Dat is het, het feest gaat doen. Blijer kan Gabriella op het moment nu niet zijn. Nou ja, als er nog meer klasgenoten zouden komen, dat zou helemaal perfect zijn. Op dat moment komen precies de jongens voorbij. Kyra roept hen en enthousiast zwaait Gabriella naar ze. Ze werpt Blake een glimlach toe, hopend dat hij even naar haar zou kijken.

"Kom erbij zitten!" roept ze enthousiast. Ze kon niet wachten tot ze hen kon vertellen over het idee voor een feestje. Okay, het was misschien een meiden dag, maar even een kwartiertje met de jongens rondhangen kon toch geen kwaad?

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  
Geef de volgende berichten weer:  Sorteer op  
Antwoord op onderwerp  [ 654 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 44  Volgende


Keer terug naar RPG
Ga naar:  


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 0 gasten

cron

Powered by phpBB :: FI Theme