Welkom op Harry Potter Forum! 


Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen Ga naar pagina Vorige  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 50  Volgende

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: ma nov 19, 2012 11:56 

Afbeelding

Met een kleine glimlach leunt Jessa tegen Beninio's schouder aan. Het kon op dit moment even niet mooier. Wanneer Benicio opstaat volgt Jessa hem met haar ogen. Als ze ziet dat hij een gesprek aangaat met twee mensen, wordt haar al snel één ding duidelijk. Deze mensen staan niet op vriendelijke voet met Benicio. Ze spitst haar oren om zo er achter te komen wat er gezegd wordt. Ze hoort enkel wat vlagen van het gesprek. Genoeg geholpen... Louisa... Hart gebroken... Verpest. Jessa mag misschien wel naief zijn, maar deze links zijn voor haar heel duidelijk.

Dan ziet ze dat de man zijn wand trekt. "BENICIO! Kijk uit!" roept ze geschrokken, maar het is al te laat. De spell raakt hem en Benicio valt op de grond neer. Nee... Dit mag niet. Jessa staat op, er niet op lettend dat ze haar stoel en haar pul kersenmede omver gooit en rent op Benicio af. Nee... neeneeneeneenee... Ze knielt naast hem neer. "Benicio..." fluistert ze zacht. Hij ademt nog, maar is duidelijk bewusteloos. Hij leeft nog. Ze merkt dat haar ogen zich vullen met tranen en ze kijkt de herberg rond. "Help me..." zegt ze zachtjes tegen de omstanders, "Alstublieft..." Het kan haar niet schelen dat anderen haar zien huilen, Benicio heeft hulp nodig en op dit moment is zij zelf absoluut niet instaat hem te helpen. Ze krijgt haar emoties op dit moment onmogelijk onder controle.

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: ma nov 19, 2012 19:42 

Afbeelding

Mel loopt met de tas die gevuld is met alle etenswaren in haar hand mee terug in de richting van de herberg en neemt als het haar beurt is de fles wijn met haar vrije hand aan. Ze steekt de fles uit naar Emma als ze een paar flinke slokken heeft genomen. Ja in dit tempo zou het een hilarische avond worden. Misschien kon ze vannacht ook we eens ladderzat aan de deur van Luc kloppen. Hij was alleen nu niet boos, dus hij moest dan wel een goede reden bedenken om de deur ook voor haar neus dicht te gooien.
Mel moet lachen om haar eigen idee, maar vergeet hiermee te kijken waar ze haar voet neerzet.

Ze mist het afstapje, probeert haar evenwicht te bewaren, waardoor ze van schrik de tas laat vallen. Zelf staat ze nog, maar de koekjes en andere hartige en zoete lekkernijen rollen voor en achter haar de straat op.

"Oeps.." Gniffelt ze als ze naar de ravage die ze heeft gemaakt kijkt.

Met een wat schuldige blik kijkt ze kort naar Emma en Isra, maar kan dan haar lach niet inhouden.

"En dat waren pas een paar slokken wijn.. Maar goed dat die herberg dichtbij is en dat drinken zich vooral in de buurt van m'n bed afspeelt.

Ze schudt haar hoofd om haar eigen stommiteit en begint dan de spullen op te rapen. De straten zijn gelukkig vrij rustig, alleen een stuk achter hen ziet ze iemand. Nou ja, gelukkig geen bekende.



Afbeelding

Eric ziet verschillende groepsleden zitten en hij knikt naar Caleigh. Natuurlijk gingen ze erbij zitten. Hij loopt in de richting van Luc, maar blijft staan als hij vanuit zijn ooghoek een woedende man en vrouw in de richting van de tafel ziet lopen. Automatisch houdt hij zijn arm voor Caleigh zodat ze niet verder kan en per ongeluk in een ruzie terecht komt waar zij duidelijk geen onderdeel van uitmaken. Eric hoort niet alles, maar de woorden die hij wel hoort zijn voldoende om een inschatting te maken van dat wat er aan de hand is. De schreeuw van Jessa als waarschuwing voor de krullenbol is echter wel duidelijk, maar de tijd om te reageren is er niet.

Hij blijft een seconde of iets stil staan en ziet hoe Jessa duidelijk overstuur zich over Benicio ontfermt. Eric had geen idee welke spell de man had gebruikt, daar had hij echt te ver voor weg gestaan. Wat ging hij doen? Jessa helpen of de man achterna? De tranen zorgen ervoor dat hij niet verder na hoeft te denken. Zonder nog verder te treuzelen stapt hij naar haar toe. Als hij ziet dat Benicio nog ademt, hurkt hij naast Jessa en legt een hand op haar schouder.

"Het komt goed.. Zegt hij zacht tegen haar, ook al heeft hij geen flauw idee. "Dat moet.."

Eric kijkt kort naar Benicio, naar de tafel, maar richt zich dan weer op Jessa.

"Hier is het druk, laat me hem naar jullie kamer brengen. Dan kunnen we in rust en stilte kijken hoe we Benicio het beste kunnen helpen.."

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: ma nov 19, 2012 20:30 

Afbeelding

Voorzichtig raakt Jessa Benicio aan. Ze heeft niet zo goed een idee wat ze aan het doen is, maar het lijkt voor zichzelf alsof ze bewijs blijft zoeken dat hij echt nog steeds leeft. Dan voelt ze een hand op haar schouder en ze kijkt op. Eric... Eric was er en dan kwam altijd alles goed. Ze knikt als hij zegt dat ze naar boven moeten gaan en haalt de sleutel van de kamer uit Benicio's broekzak.

Ze staat op en kijkt om zich heen. Meerdere mensen staren naar haar, sommigen fluisteren zelf met elkaar. Vlug probeert Jessa haar tranen weg te vegen, maar één blik op de bewusteloze Benicio rakelt weer een zeker paniek op. Ze moet hem helpen... Maar wat als ze dat nou niet kan? Met die vragen loopt ze de trap op en opent de deur. Het feit dat er aardig wat kledingstukken over de grond liggen verspreidt zouden er tijdens normale omstandigheden voor gezorgd hebben dat Jessa zich lichtelijk zou generen, maar dit zijn geen normale omstandigheden. Lichtelijk verslagen gaat ze op het bed zitten, terwijl ze haar ogen op Benicio houdt. Ze moest hem helpen... Het moest.


Afbeelding

Levi houdt zijn omgeving nauwlettend in het oog terwijl hij Blond, Brunette en Ginger nog steeds volgt. De meiden lopen lachend en drinkend door de stad. Als Brunette onderuit gaat ziet hij zijn kans.

Snel loopt hij op het drietal af. Hij hoor nog net Brunette iets over een herberg zeggen. Nu wist hij het zeker. Deze dames waren toeristen. "Laat mij u helpen, jongedame." zegt hij met een vriendelijke glimlach en hij raapt een van de rollen koekjes op van de de grond.

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: ma nov 19, 2012 20:54 

Afbeelding

Rond de tafel ontstaat een goede sfeer die helaas niet lang blijkt te duren. Een probleem uit het verleden lijkt Benicio te achtervolgen en hem gevonden te hebben. Tot Luc zijn verbazing pakt het snel verkeerd uit niet veel later ligt Ben op de grond. Luc staat snel op van zijn stoel, maar de snelheid waarmee Jessa naar hem toe spurt had hij nooit kunnen evenaren. Vanbinnen doet het hem glimlachen, maar als hij net als Eric dichterbij komt ziet hij hoe mis het was met hem. Dit is flink mis zelfs. Luc kijkt Eric aan en stemt met een licht knikje in dat hij zo snel mogelijk naar een rustig plek moet, de kamer van Jessa en Ben. Dit laat hij zich niet twee keer vertellen. Niet dat Luc nu zo geweldig hoge pet op had van Ben, maar dit trekt in alle opzichten te veel aandacht.

Samen met Eric tilt hij Ben naar de kamer toe, voorzichtig stapt Luc over de verspreide kledingstukken heen en legt hem op het bed neer.

_________________
Like thunder and lightning go in the one
Together we make a perfect storm
You're like the wind I'm like the rain
Together we both make hurricanes


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Aboard of the SAR 19D 3360 Shaun

Houseitem
BerichtGeplaatst: ma nov 19, 2012 21:12 

Afbeelding


Julius ziet naar zijn tevredenheid dat zijn aanbod welgevallig is bij zowel Jessa als Benicio. "Geen dank Jessa" en hij glimlacht vriendelijk. Julius begint aan zijn avondmaal en besteed verder weinig aandacht aan de overige tafelgasten. De relatieve rust aan tafel wordt abrupt verstoord wanneer Benicio door twee buitenstaanders luidruchtig wordt aangesproken. Hij zit erbij en kijkt er naar, want het ene moment volgt zo snel het andere moment op dat niemand van de groep iets kon doen.

Jessa ontfermt zich samen met Luc over Benicio die gehavend achterblijft. Julius richt zijn blik op het tweetal dat zich haastig uit de voeten maakt, de herberg uit. Hij begint aan de achtervolging, al is ie door de commotie wel enkele meters achter geraakt. Zelfs al was het voor Eric die op de grond lag i.p.v. Benicio, niemand loopt zo maar een herberg in, vereffent een oude rekening en komt daar zo maar mee weg. Niet wanneer Julius daar zelf getuige van was. Hij ziet beide de straat uitrennen richting de stadspoort. Op zo'n achterstand haalt zijn wand weinig uit, dus na even raast Julius in galop op Rokka richting de poort toe.

_________________

Ek het gedink dat ek jou kon vergeet,
en in die sagte nag alleen kon slaap,
maar in my eenvoud het ek nie geweet
dat ek met elke windvlaag sou ontwaak.


 Profiel  

Lid Orde van de Feniks

Avatar gebruiker

Offline

Houseitem
BerichtGeplaatst: ma nov 19, 2012 21:28 

Afbeelding

Emma glimlacht als ze merkt dat Isra het toch wel naar haar zin heeft. Gelukkig maar, ze was nog te kort bij de groep om nu al tegenstanders te hebben. Emma was het liefst met iedereen in de groep in contact, maar zover was ze nog lang niet. Even schudt ze haar hoofd; hier ging ze vanavond niet aan denken. Ze ging lol maken met de meiden. En aan Mel te zien, ging dat prima lukken!

”Hùhù, eindelijk!” grapt Emma als ze de fles van haar aanpakt en een paar flinke slokken neemt. Ze kijkt Mel verbaasd aan wanneer die in zichzelf lacht en stoot Isra even aan. ” Volgens mij heeft Mel niet veel nodig om de weg kwijt te raken.” lacht ze. Zelf had ze daar ook wel een beetje last van. Na twee glazen wijn ging bij haar het licht uit.

Wanneer alle hapjes opeens over de stoep rollen, kijkt Emma eerst verbaasd naar Mel en begint na haar ‘oeps’ keihard te lachen. De tranen staan in haar ogen en ze bedaart pas als Mel al een tijdje bezig is met alles van de grond te rapen. Opeens verschijnt er een jongen en hij begint Mel te helpen.

”Wow Mel, we zijn er nog maar één middag en je hebt al een leuke boy achter je aan. Hoe doe je dat toch?” roept Emma net iets te hard tegen Mel. Om zich verder een houding te geven, neemt ze nog maar een grote slok wijn.

_________________
    Differences of habit and language are nothing at all
    if our aims are identical and our hearts are open.


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: di nov 20, 2012 16:16 

Afbeelding

Als Jessa knikt en Luc erbij komt, tilt hij samen met hem het lichaam van Benicio op en brengt hem zo snel mogelijk naar boven. De nieuwsgierige blikken negeert hij en pas als hij de krullenbol op het bed heeft liggen kijkt hij weer naar Jessa die duidelijk over haar toeren op het bed naast Benicio zit.

"Jessa.." Begint hij voorzichtig als hij zijn handen vrij heeft en naast haar kan gaan staan. "Heb je gehoord welke vloek de man gebruikt heeft?"

Eric kijkt nogmaals naar Benicio. Hij was bewusteloos en Eric kon wel wat spells verzinnen, maar als ze niet op de juiste spell in zouden zetten, zouden ze misschien alleen maar meer schade toebrengen in plaats van hem helpen.


Afbeelding

Niet echt charmant raapt Mel de spullen bij elkaar die er voor haar voeten liggen, als ze plotseling een stem achter haar hoort. Verbaasd kijkt ze over haar schouder en ziet een man te hulp schieten en een rol koekjes oprapen.

"Ow.. " Dank je, wilt ze zeggen maar die stopt als Emma reageert.

Mel kijkt weer om naar Emma en kan een lach niet onderdrukken. Met een grote grijns blijft ze even naar Emma kijken en haalt haar schouders nonchalant op. Dan stopt ze haar opgeraapte spullen in de tas en komt weer overeind. Geamuseerd draait ze zich weer om naar de man.

"Dank je." Zegt ze uiteindelijk nog en neemt de rol koekjes weer van hem aan. "Gelukkig zijn er altijd nog de leuke boys om mijn geklungel enigszins te compenseren."

Mel bekijkt de man even en begrijpt wel waarom Emma dat zegt. Ze grijnst even en stopt dan ook de rol koekjes weer in de tas bij de rest.

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

Black Bird of the Sky

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Winterfell
BerichtGeplaatst: di nov 20, 2012 20:36 

Afbeelding

Caleigh moet bekennen aan zichzelf dat ze eigenlijk geen zin heeft in iemand die aan de tafel zit, maar ze had het Eric gevraagd dus ze kan nu moeilijk zeggen dat ze het niet wilt. Ze volgt hem en als hij een arm voor haar houdt kijkt ze hem verbaasd aan. De gebeurtenis die zich erna afspeelt gaat snel en Eric is de eerste die Jessa te hulp schiet. Julius verdwijnt en niet heel veel later brengen Eric en Luc Benicio naar boven en Jessa volgt. Caleigh loopt door naar de bar en de andere mensen in de herberg negerend bestelt ze een whisky.

Ze richt haar blik op de deur naar buiten toe. Caleigh weet dat ze boven absoluut nutteloos is, ze weet niets van healen af en medeleven tonen is ze ook absoluut geen ster in. En ze heeft geen idee waar Mel, Isra en de nieuwe zijn. Als die niet in de herberg waren en ze zouden terugkomen kan Caleigh ze in ieder geval op de hoogte stellen. Mel zou vast wel weten hoe ze Jessa kon troosten. Ze drinkt haar whisky in één keer leeg en besteld een volgende.

_________________
Life doesn't run a clear course
It flows through from within
It's supposed to take you places and leave markings on your skin


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: wo nov 21, 2012 11:43 

Afbeelding

Jessa kijkt naar Benicio terwijl Luc en Eric hem op bed leggen. Ondertussen blijven er vragen door haar hoofd spoken. Waarom hadden die mensen Benicio iets aan gedaan? Hoe erg had hij het meisje gekwetst dat ze zo kwaad op hem waren? En was dit iets wat hij vaker deed? Ze bijt op haar lip, dit maakt haar ongelooflijk onzeker. Ze moet Benicio's kant van het verhaal weten zodra hij bijkomt... als hij bijkomt...

Ze wordt uit deze gedachte getrokken als Eric hij vraagt welke spell de man gebruikt heeft. "Ik... ik heb niets gehoord..." zegt ze zacht, "de spell was nonverbaal..." Ze slaat haar handen in elkaar en probeert het hele gebeuren weer op een rijtje te zetten. "Het had een groengelige kleur en zorgde dat Benicio buiten westen raakte..."

Ze kijkt Eric aan. "Ik heb niet zoveel ervaring met vervloekingen als met gewone verwondingen en ziektes..." Vlug veegt ze haar tranen weg. Ze wil niet nutteloos zijn, dus staat ze op van het bed en begint ze in haar tas te rommelen. In deze paniekerige staat kan ze het boek dat ze zoekt niet vinden.


Afbeelding

Levi moet lachen als Blond over leuke boys begint en Brunette, die blijkbaar Mel heet, daarop ingaat. "Ik vind het als man zijnde niet meer dan verantwoord om een dame die iets laat vallen een handje toe te steken, maar bedankt voor het compliment." zegt hij. Hij bekijkt de meiden eens goed. Het is een heel apart gezelschap.

"Een brutale vraag misschien, maar zo te horen komen jullie niet uit Cinn?" vraagt hij dan vriendelijk, "Zijn jullie op doorreis?"

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Lid Orde van de Feniks

Avatar gebruiker

Offline

Houseitem
BerichtGeplaatst: wo nov 21, 2012 18:19 

Afbeelding

Vol verbazing kijkt Emma naar de Leuke Boy wanneer hij een kleine toespraak houdt over het handje toesteken aan een dame. Hij was beleefd. Hij zag er goed uit. En als hij zich bij de groep voegt, zou zij niet meer de nieuweling zijn. Misschien werd haar dan wat meer toevertrouwd
 Emma besluit dat dit een kans is die ze moet grijpen.

Ze grijnst nogmaals naar Mel (en beseft opeens dat het tijden geleden is dat ze zoveel gelachen heeft op één middag wat haar nog meer doet grijnzen) en steekt dan haar hand uit naar Mr. Leuke Boy. ”Ik ben Emma. Ik kom inderdaad niet uit Cinn, maar ik spreek alleen voor mezelf. Van de rest weet ik het eigenlijk niet. Maar dat is niet belangrijk
 Wie ben jij?” Ze kan het niet laten om even naar hem te knipogen. Die halve fles wijn die ze in die korte tijd al achter haar kiezen had, had haar flink wat goede moed bezorgd!

_________________
    Differences of habit and language are nothing at all
    if our aims are identical and our hearts are open.


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: za nov 24, 2012 8:58 

Afbeelding

Eric fronst bij de woorden van Jessa. Er waren met de kleur van de spell dan wel verschillende opties die hij kon benoemen, maar voor sommige waren de tegenspreuken minstens net zo gevaarlijk als het niet de juiste bleek te zijn. Gefrustreerd haalt hij een hand door zijn haren.

"Ik moet hier even goed over nadenken.." Moet hij bekennen als Jessa van het bed opstaat.

Sinds deze reis leek hij alleen maar inschattingsfouten te maken. In ieder geval, sinds hij zich in de ban heeft gelaten van de vurige Furie, leek zijn hoofdzaak er niet meer toe te doen..
Hij had achter de man aan moeten gaan.. Dan had hij de spell kunnen achterhalen en was het nu slechts zaak geweest om deze te ontdoen..

Eric kijkt naar Luc, de enige in de groep die hij nog vertrouwd van helder verstand en volledige focus op het juiste doel binnen deze reis en groep.

"Ik had achter die kerel aan moeten gaan.. De spell uit zijn laffe mond moeten dwingen.." Bekent hij dan aan Luc.


Afbeelding

Mel haar grijns wordt langzaam iets kleiner als ze eerst naar de reactie van de man luistert, maar vooral als ze naar Emma kijkt hoe zij reageert. Natuurlijk, het was een leuke man om te zien, hij was haar ten hulp geschoten.. Wat het precies is.. Dat ze zich meteen voorstelt? De knipoog? Het idee dat de meidenavond alsnog een man misschien zou inhouden? Mel kijkt even naar Isra, maar haalt dan haar schouders op en neemt met een kleine glimlach de fles wijn aan en neemt een flinke slok. Ach, als Emma hem mee zou nemen, ze hadden genoeg. En dan zou Mel alsnog vast Luc ook wel zo gek krijgen om het mee op een zuipen te zetten. Ja, besluit ze, dan zou ze dat wel doen. Haar glimlach veranderd weer in een grijns als ze de inmiddels bijna lege fles weer aan Emma aanbiedt.

"Jij komt wel uit Cinn?" Vraagt Mel nieuwsgierig en nog voor hij op de vraag van Emma heeft kunnen reageren.

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  

The Immortal Mod

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Hopes Peak Academy
BerichtGeplaatst: za nov 24, 2012 12:20 

Afbeelding

Als Eric zegt dat hij goed moet nadenken, knikt Jessa. Ze rommelt verder in haar tas op zoek naar haar boek over vervloekingen. In haar frustratie haalt ze al haar kleding, boeken en andere spullen eruit tot ze het boek vindt. Het ding is groot en zwaar en met een doffe dreun laat ze het op het bed vallen. Ze gaat op haar knieën op het bed zitten en begint door het boek te bladeren. Haar vingers glijden over de bladzijden op zoek naar een antwoord.

Dan hoort ze hetgeen wat Eric tegen Luc zegt. "Ik neem je niets kwalijk, hoor..." zegt ze zacht en haar stem breekt, "Die man was zo kwaad op Benicio dat hij je waarschijnlijk de verkeerde spell zou geven..."

Haar oog valt op een spell die aan de beschrijvingen voldoet. Zachtjes leest ze de syntomen op: "Bewusteloosheid, vertraagde hartslag, onregelmatige ademhaling..." Ze kijkt even naar Benicio. Dan knoopt ze zijn blouse open en legt haar hoofd op zijn borstkas. Zijn hartslag is normaal, net als zijn ademhaling. Dit is hem dus niet. Jessa bladert verder, terwijl de paniek begint toe te slaan. Wat nu als de vloek nu niet in haar boek zou staan? Of wat als hij er wel in stond, maar zij hem niet kon helpen?


Afbeelding

Levi glimlacht als hij blijkbaar de nieuwsgierigheid van de meiden gewekt heeft. Zowel Emma als Mel stellen vragen over wie hij is. "Mijn naam is Levi en ik kom inderdaad uit Cinn," zegt hij. Het valt hem op dat de fles die de hele tijd de groep rondgaat al bijna leeg is. Dronken toeristen, nog makkelijker.

"Mag ik vragen wat jullie in Cinn komen doen?" vraagt hij dan, "Ik kan namelijk wel een beter vakantie oord bedenken." voegt hij er lachend aan toe.

_________________
BLOOD LUST
<3


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline

Woonplaats: Aboard of the SAR 19D 3360 Shaun

Houseitem
BerichtGeplaatst: za nov 24, 2012 13:50 

Afbeelding


Met enkele tellen snelt Julius onder de stadspoort door. Als een roofvogel speurt hij de omgeving af op zoek naar het voortvluchtige tweetal. Nu heeft Julius niet van zulke arendsogen, maar na even krijgt hij de silhouetten van een koppel in de gaten en verder op. Het koppel lijkt na een ferme sprint het tempo terug te brengen naar een normaal looptempo om niet op te vallen. Al rennend en al trek je namelijk de aandacht, wat een achtervolger weer in de kaart zou spelen.

Julius had geluk dat hij toevallig net die kant uit keek waardoor zijn aandacht gewekt was. Hij zette de hot pursuit om in een stealth pursuit want het tweetal moest geen argwaan krijgen dat Julius dichterbij zou komen. Nee, laat ze maar denken dat ze ontkomen zijn, want die zelfverzekerdheid doet menigeen de das om, als ze denken de dans te hebben ontsprongen. In een vlotte tölt bracht Julius op Rocka de achterstand terug op een tiental meters.


Vrouw

*is buiten adem want niet gewend om een flink eind te rennen*
*geeft haar man een klap op diens schouder*

Goed gedaan joh, dat zal hem leren!


Man

*kijkt naar zijn vrouw en glimlacht*
*Slaat zijn arm om haar heen*

Och liefje, al moet ik nog tig mannen een klap verkopen. Dat heb ik graag voor je over...



Voor zover het te zien valt vanaf de plek die Julius nu aanhoudt blijkt dat het koppel van geen ernst bewust is dat ze worden gevolgd. Sterker nog, ze blijken zelfvoldaan te zijn hoe ze Benicio net een pak rammel hadden gegeven. Dat is het moment om toe te slaan, zelfs al is het twee tegen een. Julius heeft het verrassingselement en dus first strike. Hij geeft Rocka de sporen en terwijl Julius dwars door het tweetal heen dendert verlamt hij geruisloos de vrouw. Die had hier niks mee te maken, het is man tegen man.


Vrouw
*loopt zelfvoldaan rustig door*
*voelt zich overreden worden door een man op een paard*
*wil er wat van zeggen tot ze merkt dat ze verlamt op de grond ligt*


Man
*is van zijn apropos dat hij en zijn vrouw overreden worden door een man te paard*
*grijpt naar zijn wand instinctief*
*krijgt door dat vrouwlief op de grond ligt*
Liefje, wat is er?

HĂ©, jij daar, daar zul je voor boeten. Pak aan!



Zo'n reactie had Julius wel verwacht. Hij ziet een groengele spell zijn kant op komen en pareert deze met protego. Zonder verbaal de spreuk kenbaar te maken zit er voor Julius maar een ding op: de man zien te ontwapenen. Voor nu volgt de een na de andere spreuk, maar die geelgroene spell lijkt wel zijn signatuur. Of zijn favoriet: want die schieten voorbij Julius zijn oren. Het duel vordert en op een onbewaakt moment blaast Julius de grond weg onder de voeten van de man, waardoor de geelgroene spell doel mist en inslaat in een niets vermoedende, voorbij vliegende duif.


Vogel:
*fladdert vrolijk rond*
*wordt geraakt*
Roekoe?
*stort neer op de grond*


Julius gebruikt de afleiding v/d dode duif, nu de man zijn aandacht niet weet vast te houden bij het duel, om zijn wand te ontwapenen. Hij eindigt het duel door ook hem te verlammen. Hij stapt op zowel de man als vrouw af en zorgt met amnesia ervoor dat zij niks zullen herinneren van het voorval. Julius pakt de wand v/d man op en loopt richting Rocka. Priori Incantatum zou hen vertellen met welke spell de man Benicio had getroffen. Hij gaf de sporen aan Rocka en zette voort richting de herberg.

_________________

Ek het gedink dat ek jou kon vergeet,
en in die sagte nag alleen kon slaap,
maar in my eenvoud het ek nie geweet
dat ek met elke windvlaag sou ontwaak.


 Profiel  

Schoolhoofd

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: zo nov 25, 2012 19:42 

Afbeelding

Rustig doet Luc een paar stappen achteruit en leunt met zijn rug tegen de muur. Dit was niet zijn plek om tussenin te zitten. Benicio optillen was één ding, maar hem healen was een ander verhaal, één waar hij niet echt waardevol is. Hij vouwt zijn armen over elkaar en kijkt toe hoe Jessa heftig op zoek gaat naar wél de juist healingspell. Eric besluit wel haar te proberen te helpen, maar echt veel bereikt hij er niet mee. Als Eric naar hem omkijkt, kijkt hij hem strak aan. Het was duidelijk dat hij ten einde raad was en ergens verbaasde het Luc om dat te zien. De woorden die volgde bevestigde het alleen nog maar meer. Waarom zou hij het risico nemen voor Ben, of deed hij het alleen maar voor Jessa. Maar waarom zou hij dat doen, nu alles tussen hem en Caleigh eindelijk beter leek te lopen. De multi bezorgdheid die hij draagt voor zowel Jessa als Caleigh, twee totaal verschillende dames, gaat Luc volledig te boven. Daarnaast twijfelt hij of achter de man aan gaan nu echt de oplossing had geboden. Nog voordat hij zijn gedachte kan uitspreken doet Jessa het al.

"Jessa heeft gelijk, Eric." zegt hij met een beheerste stem. "De man zal je niet een eerlijk antwoord gegeven hebben en volgens mij had je in deze staat de leugen niet van de waarheid kunnen onderscheiden. Maar daarin tegen heb ik wel de volste vertrouwen in Jessa." Luc ontvouwt zijn armen en verschuift zijn blik van Eric naar Jessa "als ze net zo goed is als haar vader."

_________________
Like thunder and lightning go in the one
Together we make a perfect storm
You're like the wind I'm like the rain
Together we both make hurricanes


 Profiel  

Opperste Hotemetoot

Avatar gebruiker

Offline
BerichtGeplaatst: ma nov 26, 2012 14:24 

Afbeelding

Mel moet zich inhouden niet in haar handen te klappen maar haar grijns komt ondertussen van oor tot oor. Levi kwam uit Cinn. En Levi was vriendelijk. Misschien had ze nu iets waar ze echt aandeel mee kon inbrengen bij de groep. Een local die hen wie weet verder kon helpen. En niet een die later helemaal verknipt bleek te zijn, zoals de vorige keer.. Meteen als ze hieraan denkt, beseft ze dat zij het was die Ryce zo verkeerd had ingeschat.. Ze schudt kort haar hoofd om deze vervelende wending van zich af te schudden. Mel zou beter opletten hoe anderen reageerden voordat ze zich met iemand in zou laten.

En Emma was duidelijk gecharmeerd van Levi, besluit ze als ze kort opzij naar haar kijkt. Dus het was wel goed en haar grijns keer terug.

"Het is meer een studie reisje dan een vakantie." Grapt ze.

Mel beseft plotseling dat ze hier niet de hele avond kan blijven staan. Niet omdat ze zich niet vermaakt, maar omdat haar blaas haar parten begint te spelen. Ze kijkt kort naar Isra, naar Levi maar richt zich dan tot Emma.

"Ik moet naar de herberg." Zegt ze, en beseft meteen dat dit behoorlijk kortaf is. "Sorry.. Maar ik moet heel nodig.." Vult ze het daarom wat zachter aan.



Afbeelding

Eric had zo zijn methoden om in ieder geval uit te sluiten dat het een leugen was geweest, maar hij knikt slechts als zowel Jessa en Luc reageren. De aanvulling van Luc, naar Jessa toe begrijpt hij niet. Hij schudt zijn hoofd. Hoe graag hij Jessa wilde helpen en hij de paniek met de seconde in haar ogen ziet groeien, hij kon nu niets.

Hij kijkt weer naar Jessa. Misschien stond er inderdaad iets in haar boek en als dat het geval was kon hij haar wie weet ook weer verder helpen.

_________________
Cos I am taking back what’s mine
I am taking back the time
You may call it suicide
But I’m being born again


 Profiel  
Geef de volgende berichten weer:  Sorteer op  
Dit onderwerp is gesloten, je kunt geen berichten wijzigen of nieuwe antwoorden plaatsen  [ 737 berichten ]  Ga naar pagina Vorige  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 50  Volgende


Keer terug naar RPG Archief
Ga naar:  


Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers. en 1 gast

cron

Powered by phpBB :: FI Theme