Harry Potter Forum index
Dit forum is gesloten. Bezoek nu de vernieuwde versie van HPF!
 Harry Potter Forum gesloten  •   Inloggen

 Magic: The Gathering Volgende onderwerp
Vorige onderwerp

Sla dit onderwerp op als textbestand
Poll :: Magic: The Gathering...

nooit van gehoord.
57%
 57%  [ 19 ]
wel ooit in winkels gezien, maar verder geen aandacht aan besteed.
27%
 27%  [ 9 ]
ik heb wel kaarten, maar ik snap het niet.
0%
 0%  [ 0 ]
ik heb het vroeger gespeeld.
6%
 6%  [ 2 ]
yep, ik speel het.
6%
 6%  [ 2 ]
ik speel het niet, maar ik verzamel de kaarten.
3%
 3%  [ 1 ]
Totaal aantal stemmen : 33


Auteur Bericht
Malou
Oude Forumnaam: Mrs Malou Riddle Unspeakable
Unspeakable


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: HPF

Malou is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 12:39 Terug naar boven Sla dit bericht op

Image

Magic: The Gathering is een kaartspel dat zo'n 13 jaar geleden is uitgevonden door Wizards of the Coast.

Magic: The Gathering (ook wel bekend als Magic of MTG) is een ruilkaartspel (Trading Card Game, of TCG). Hoewel het spel zijn basis vindt in het fantasy genre uit de traditionele role-playing games, hebben ze voor de rest weinig overeenkomsten. In het spel nemen twee (of meer) spelers het tegen elkaar op in een strijd om levenspunten. Ieder spel stelt een gevecht voor tussen krachtige "wizards" (tovenaars), ook wel "duellists" of "planeswalkers" genoemd. Elke speler start het spel met 20 levenspunten. Door het spelen van kaarten kan de speler de andere speler schade toebrengen of in zijn spel hinderen. Het doel is de tegenstander op 0 levenspunten te krijgen.

bron: wikipedia

Voor meer info, zie de gelinkte wiki-pagina.


-Speel of speelde je magic?
-Waar doe je dat? (Games Workshop? Thuis? Op school?)
-Wat voor decks heb je?
-Met welke kleur/kleuren speel je het liefst?
-Tactiek?
-Heb je kaarten waar je trots op bent?
-Verzamel je ze?





_________________
    30-08-'03 ~ 01-01-'09
    01-01-'09 ~ ??-??-'??
Profiel bekijkenStuur privébericht
Mariky
Oude Forumnaam: Mariekiejj Volleerd Tovenaar
Volleerd Tovenaar


Verdiend: 405 Sikkels
Woonplaats: Feel the rain on my skin

Mariky is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 12:43 Terug naar boven Sla dit bericht op

Ik heb eerlijk gezegt nog nooit van Magic: The Gathering gehoord '.'
Ik weet niet of ik het eens zou willen gaan spelen, als ik de kans zou krijgen om het een keer te spelen zou ik het wel proberen, maar het is niet zo dat ik er echt veel interesse voor heb. Ik hou meer van andere spellen, denk ik.





_________________
    Never give up, never give in. Never keep yourhandsdown
    ♥ people dream about a real life fairytale.
Profiel bekijkenStuur privébericht
trijntjuh
Lid Wikenweegschaar
Lid Wikenweegschaar


Verdiend: 343 Sikkels
Woonplaats: Alle Finn kloontjes vereren.

trijntjuh is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 12:45 Terug naar boven Sla dit bericht op

Dit is ook de eerste keer in mijn leven dat ik van dit spel hoor.
Voor alles een eerste keer, zou ik zeggen ^^'
Ik zou dit spel wel eens willen proberen, je weet nooit hoe het zal meevallen.
Mijn nieuwsgierigheid ernaar is toch een beetje gewekt xD

Groetjes, Katrijn





_________________
Haunted mainson.

This used to be a funhouse but now it's a house full of evil clowns.
Profiel bekijkenStuur privébericht
FireBolt428
Beginnend Tovenaar
Beginnend Tovenaar


Verdiend: 185 Sikkels
Woonplaats: Maakt me niet uit, als het maar zo dicht mogelijk bij Laura is(L)(L)(L)(L)

FireBolt428 is offline. 
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 12:48 Terug naar boven Sla dit bericht op

Ja, ik heb er al van gehoord, maar ik snap er niets van. Vroeger was dat zo een tijd populair bij ons op school, zo een jaar, of 2 jaar geleden, 2e à 3e middelbaar, samen met Yu-gi-oh, maar nu niet meer. Ik snapte het toen niet, het boeide me toen niet en dat is nu nog niet veranderd.





_________________
...
Profiel bekijkenStuur privébericht
Skywalker
Oude Forumnaam: Jihy Beginnend Tovenaar
Beginnend Tovenaar


Verdiend: 240 Sikkels
Woonplaats: Saving the world

Skywalker is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 13:20 Terug naar boven Sla dit bericht op

Echt nóóit van gehoord. Het klinkt een beetje als Yu-Gi-Oh! wat ik wel heel erg intensief speelde enzo. Ik spaarde die kaarten ook, ruilde ze, zette ze in, etc. etc. Maar hiervan heb ik dus nog nooit gehoord xD

*Leest dat ding op wikipedia* Damn xD Het lijkt echt veel op Yu-Gi-Oh!... Met die creatures en spells enzo... Naja =')





_________________

    I've got a thousand opinions and not the time to explain

Profiel bekijkenStuur privébericht
Pottergirl
Heksenleider 2e klas
Heksenleider 2e klas


Verdiend: 627 Sikkels
Woonplaats: New New York

Pottergirl is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 13:33 Terug naar boven Sla dit bericht op

Zelf heb ik geen kaarten en ik spaar ze ook niet, maar een paar vrienden van me waren er een tijdje geleden helemaal hyper over. Ze hebben me wel eens wat kaarten laten zien en ik moet zeggen dat ze er wel heel hip uitzagen. Maar ik eerlijk gezegd zelf nog niet echt de neiging om ze zelf te kopen :') Misschien ook omdat ik niet zoveel zin heb om er veel geld aan uit te geven.

En het doet mij heel stiekem een beetje aan Pokémon denken xD Maar dat komt waarschijnlijk omdat Pokémon het enige echte kaartspel is waar ik ook ooit aan heb meegedaan.
Ik wist trouwens niet MTG al zo oud is '.' 13 jaar geleden uitgevonden, en nu nog steeds (of alweer) populair ^^ Da's best knap.





_________________
    I'm a TIMELORD.
Profiel bekijkenStuur privébericht
Malou
Oude Forumnaam: Mrs Malou Riddle Unspeakable
Unspeakable


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: HPF

Malou is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 13:48 Terug naar boven Sla dit bericht op

Even ter correctie, Yu-Gi-Oh en Pokémon lijken op Magic, en niet andersom. Magic was er eerder ^^ Sterker nog, was er het eerst.

Ik speel het nu ongeveer een jaar, anderhalf ofzo. MJB en d'r broer hebben me aangespoord om het te leren. Ik was een keer bij hun en toen waren ze het aan het spelen, en toen wou ik het ook leren, want het zag er zo leuk uit ^^

In middels heb ik al een behoorlijke zooi kaarten en heb ik 4 decks gevormd;
Zwart/Blauw rotzooi deckje van 80 kaarten (zit vanalles en nog wat in ^^;)
Wit/Groen voornamelijk life-gain deck van 99 kaarten. XD
Blauw/Wit vogeldeck van 60 kaarten (die heb ik voor de lol gemaakt, is veelste zwak om mee te spelen XD)
Groen/Rood/Blauw rotzooi deck van 70 kaarten (deze was om te kijken of ik een mooi deck kon maken rondom mijn 'Intet, The Dreamer' kaart, maar bij deze kom ik steeds nogal in de mana-problemen.

ik kan het aan iedereen aanraden, zeker voor lui die van fantasy houden, want het is echt heel erg leuk om te doen en er zitten hele mooie afbeeldingen tussen. Je moet er wel wat geld en geduld voor over hebben, maar ik vind het dat waard.





_________________
    30-08-'03 ~ 01-01-'09
    01-01-'09 ~ ??-??-'??


Laatst aangepast door Malou op Vr Jun 29, 2007 14:02; in totaal 1 keer bewerkt
Profiel bekijkenStuur privébericht
Harry, Ron & Hermione
Lid Wikenweegschaar
Lid Wikenweegschaar


Verdiend: 459 Sikkels
Woonplaats: Little Big Planet

Harry, Ron & Hermione is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 13:59 Terug naar boven Sla dit bericht op

-Speel of speelde je magic?
Speelde.
-Waar doe je dat? (Games Workshop? Thuis? Op school?)
Op school toen ik in 4 HAVO zat
-Wat voor decks heb je?
Een goblins deck Very Happy
Verder nog een random bij elkaar geraapt zooitje deck
-Met welke kleur/kleuren speel je het liefst?
Overwegend met rood >> goblins deck
Verder ook met groen gecombineerd met wit
-Tactiek?
Geen tactiek, zien waar het spel me naartoe brengt.
-Heb je kaarten waar je trots op bent?
Had, geen idee meer hoe ze heette... maar ik heb in totaal 3 rare kaarten gehad die ik op het einde goed weg heb kunnen doen naar vrienden toe.
-Verzamel je ze?
Verzamelde ja. Gewoon om een betere deck samen te stellen. Ik begon met een blauw deck. Vervolgens talloze booster packs lopen kopen ($$, kassa! daar gaat weer tig euro per boosterpack Razz) en een rood deck. Ik werd een liefhebber van goblins, dus begon ik daar een deck van te maken. Vond ik grappig, want zo koppig als ik zelf ben speelde ik continue met dat deck. Gewoon voor de fun, om te zien hoelang ik het zou uithouden tegenover vrienden met vele malen beter samengestelde decks.

Ik was dus niet een goede magic speler, ik deed het gewoon voor de fun. Ik zag het zelf als een leuk, vermakelijk spelletje, tussen de lessen door. Klasgenoten van me waren stukken serieuzer en tja, die wonnen daardoor ook vaker. Want uiteindelijk ben ik door hen erin meegetrokken. Heb me nooit echt verdiept in Magic zelf, ik deed wat ik zelf goed achtte.

Heb er altijd wel veel plezier aan overgehouden, ondanks alle verloren potjes Very Happy Ik heb nu nog 1 doosje vol met 200 kaarten liggen. Maar die zijn allerminst van mint kwaliteit, dus niemand die ze wil hebben. Inclusief mijn goblins deck Very Happy





_________________
Neville Longbottom: Bellatrix Lestrange!
Bellatrix Lestrange: Neville Longbottom is it?... How's Mum and Dad?
Neville Longbottom: Better now they're about to be avenged!
[raises wand]
Lucius Malfoy: Now lets everybody just calm down... shall we?
Profiel bekijkenStuur privébericht
Shiralee
Oude Forumnaam: Shiralee. Volleerd Tovenaar
Volleerd Tovenaar


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: Zaandijk

Shiralee is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 15:13 Terug naar boven Sla dit bericht op

Nooooit van gehoord, ik heb ze ook niet zien liggen. Het kan eigenlijk wel zijn dat ik ze heb zien liggen maar dat ik er nooit op heb gelet ofzo. Maar het lijkt me wel een grappig spel, maar zelf hou ik het liever bij de online MMORPG ipv kaarten dat verdacht veel lijkt op de monster uit de MMORPG games =)




Profiel bekijkenStuur privébericht
Hummol
Oude Forumnaam: HPwurm Lid Wikenweegschaar
Lid Wikenweegschaar


Verdiend: 424 Sikkels


Hummol is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 15:35 Terug naar boven Sla dit bericht op

Same for me. Nog nooit van gehoord. Het ziet er ingewikkeld uit en ook wel interessant. Ik zou het zeker wel willen proberen, maar ik ken het niet en mijn vrienden hoor ik er ook nooit over. :D





_________________
Men are stupid.

I'm with you so far..


xD
Profiel bekijkenStuur privébericht
Chris.
Oude Forumnaam: A.Perkamentus King of the Silvan Elves
King of the Silvan Elves


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: Standing at the edge of your town

Chris. is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 16:31 Terug naar boven Sla dit bericht op

Mijn vrienden op de universiteit spelen het wel, maar zelf heb ik het nog maar een paar keer gespeeld. Ik vond het wel leuk, maar ik hoef niet echt een eigen deck te hebben. Want zo vaak doe ik het niet en ik snap het spel ook nog niet helemaal. Ik heb eigenlijk ook geen idee met wat voor soort deck ik heb gespeeld tot nu toe.





_________________
"I made a promise, Mr. Frodo. A promise. Don't you leave him Samwise Gamgee, and I don't mean to. I don't mean to"

16-08-2005 ~ 31-12-08
Profiel bekijkenStuur privébericht
Tarantallegra
Beginnend Tovenaar
Beginnend Tovenaar


Verdiend: 129 Sikkels
Woonplaats: Groningen

Tarantallegra is offline. 
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 19:30 Terug naar boven Sla dit bericht op

Ik heb dus een beetje hetzelfde als A.Perkamentus ... ik heb het spel wel gespeelt omdat vrienden van me het spelen, maar ik ben er zelf niet echt intensief mee bezig. (: Heb verder dan ook geen tactiek ofzo. Razz Gewoon, als het maar gezellig is weet je. Verder wel een leuk spel, en heb een aantal keer overwogen om een eigen deck te halen, maar ik ben toch meer van de Munchkin (die hobby is me al duur genoeg met al die versies die je hebt Razz ).





_________________


"Heaven isn't a place. Heaven is perfection. Wouldn't you think? And we don't go there, as much as we express it. Does that sound true to you?"
Profiel bekijkenStuur privébericht
Shirley
Oude Forumnaam: fairy_princess The Chatting Mod
The Chatting Mod


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: Ravenclaw, my house.

Shirley is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 20:58 Terug naar boven Sla dit bericht op

Nope, zoals veel mensen hierboven heb ik er ook nog nooit van gehoord. Ik heb wel ooit eens gehoord van dat Yu-Gi-Oh ofzo, want ze speelde van die kaarttoernooien bij een kopieëer-winkel hier in de buurt. xD

Maar van Magic heb ik dus nooit eerder gehoord. Nou ik denk dat zoiets ook niet echt iets voor mij zou zijn. Ik ben ook niet van de gewone kaartspellen, al zal dit best wel iets heel anders zijn. Ik ben gewoon niet zo van zulke spellen. ^^





_________________
    I love HPF.

    All good things come to an end... Goodbye HPF.
Profiel bekijkenStuur privébericht
Zara
2e jaars
2e jaars


Verdiend: 88 Sikkels
Woonplaats: Wooky Hole

Zara is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Jun 29, 2007 21:17 Terug naar boven Sla dit bericht op

ik heb wel eens een demonstratie wedstrijdje gespeeld in 1994, op de Megafestatie (da's dus heeeel lang geleden). Het boeide mij niet zo dus ben ik er niet mee begonnen.




Profiel bekijkenStuur privébericht
nirphania
Volleerd Tovenaar
Volleerd Tovenaar


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: amsterdam

nirphania is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Za Jun 30, 2007 0:11 Terug naar boven Sla dit bericht op

Ik ken het al best wel lang, jaartje of 10.
En ja ik heb geprobeerd om het te spelen maar ik vond het teveel gedoe om alles te onthouden.
Dan moet je tappen of blocken en untappen.
Het idee vond ik wel leuk.
Nee geef mij maar een bord spel of een rpg ofzo.
Ik heb nog wel een hele stapel van zo'n 250 kaarten die ik heb gekregen van iemand maar nu vind ik het vooral leuk om het na te tekenen (al wil dat vaak niet lukken)




Profiel bekijkenStuur privébericht
Berichten van afgelopen:      


 Ga naar:   


Sla dit onderwerp op als textbestand

Volgende onderwerp
Vorige onderwerp
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum
Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum
Je mag niet stemmen in polls in dit subforum



Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Tijden zijn in GMT + 1 uur :: Disclaimer