Harry Potter Forum index
Dit forum is gesloten. Bezoek nu de vernieuwde versie van HPF!
 Harry Potter Forum gesloten  •   Inloggen

 Je imago/reputatie Volgende onderwerp
Vorige onderwerp

Sla dit onderwerp op als textbestand
Auteur Bericht
Rudy
Oude Forumnaam: Rudy Perkamentus True Dumbledore
True Dumbledore


Verdiend: 546 Sikkels
Woonplaats: The Cosy Little Hogwarts Room

Rudy is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Ma Jan 28, 2008 12:35 Terug naar boven Sla dit bericht op

Best interressant om te lezen dat er nogal wat mensen zijn die zo anders kunnen zijn als het gaat om familie of vrienden. Dat is bij mij eigenlijk ook zo. Ik ben sowieso iemand met meerdere gezichten.

Mijn ouders kennen me als een stille, rustige jongen... XD
Vrienden kennen mij als iemand die stil, rustig en grappig is in het begin, maar druk, open, spraakzaam, eigenwijs, eigenzinnig en nog grappiger na verloop van tijd. Het duurt bij mij altijd vrij lang voor ik helemaal vertrouwd ben met een nieuwe situatie en gaandeweg zoek ik ook mijn plaats binnen een groep. In de ene vriendengroep ben ik de actieveling, terwijl ik in een andere vriendengroep eerder afwachter ben, omdat ik weet dat anderen de kar wel trekken. Ik pas me dus best wel aan, aan de cohesie in de groep. Mijn vrienden in Schotland kennen mij overigens ook weer van een hele andere kant. Over het imago dat ik daar heb, ga ik niet uitweiden. Enfin... uiteindelijk zullen al mijn vrienden mij wel als 'zorgzaam en een gevoelsmens' bestempelen.

Groepsgedrag is bij mij meestal ook wel anders als wanneer ik met mensen individueel ben. Dit hangt eigenlijk ook samen met wie er nog meer in die groep zijn en hoe goed ik die mensen ken. Als er al 2 of 3 hyperactieve dramaqueens zijn, hou ik me rustig. Als er alleen rustige mensen zijn, ben ik meestal ook vrij rustig. Als er 1 hyperactieve is, dan sluit ik me daar vaak bij aan... ETC... Nee mijn groepsgedrag hangt echt erg af de samenstelling van een groep.

Het liefst ben ik met een kleine groep, waardoor niet alle aandacht de hele tijd bij maar 2 mensen ligt, maar iedereen ook weer evenveel aandacht kan hebben. (3 tot 6 mensen, vind ik een leuke grootte.) Mijn gedrag 1-op-1 is meestal vrij rustig.

Ik vind het op zich belangrijk wat mensen van mij vinden, maar dit bepaald niet mijn gedrag. Er zullen immers altijd mensen zijn die je niet mogen en mensen die je wel mogen en je kan onmogelijk iedereen tevreden houden.





_________________
Severus R. Snape

We all Love HPF, don't we?
Profiel bekijkenStuur privébericht
Nelsinho
7e jaars
7e jaars


Verdiend: 48 Sikkels
Woonplaats: Gewoon ergens.

Nelsinho is offline. 
BerichtGeplaatst: Ma Jan 28, 2008 14:26 Terug naar boven Sla dit bericht op

- Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?
Bij me familie sta ik bekend als een rustige jongen, die zich slecht kan concentreren en zich te kinderachtig gedraagt voor z’n leeftijd, en heel erg geïnteresseerd/kortaf kan doen. Karakter dat om de paar minuten kan veranderen. Zo sta ik volgens mij ook bekend bij vrienden, hoewel ik onder bepaalde omstandigheden in beide gevallen ook heel erg druk uit de hoek kan komen. ^^

- Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?
Ligt er een beetje aan hoe me pet staat. In sommige gevallen kan ik me totaal terug trekken, terwijl ik ook dagen heb dat ik alle aandacht voor me opeis.

- Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?Ja en nee. Ik maak me altijd druk om wat mensen van me denken, maar doe er vervolgens niets mee. Ben behoorlijk impulsief, en ga gewoon lekker m’n gangentje en denk meestal achteraf pas van “jeetje wat heb ik gedaan?!”.




Profiel bekijkenStuur privébericht
__xSmartie
3e jaars
3e jaars


Verdiend: 70 Sikkels
Woonplaats: Zweinstein

__xSmartie is offline. 
BerichtGeplaatst: Ma Jan 28, 2008 17:29 Terug naar boven Sla dit bericht op

- Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?
Bij vrienden sta ik bekend (denk ik) als vrolijk, opgewekt en grappig. Bij familie en kennissen sta ik denk ik bekend als verlegen, rustig. Ik ben bij m'n vrienden veel drukker en vrolijker.
- Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?
Nee, volgens mij niet. Het ligt er wel een bij 'welke' groep mensen ik ben. Bij m'n vrienden ben ik best druk en grappig, maar bij familie enzo ben ik rustig en houd ik me op de achtergrond.
- Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?
Nee, het maakt me niet echt uit wat de rest allemaal van me denkt. Ik hoef ook niet perse popylair te zijn ofzo. Ik heb nou hele leuke vrienden dus ik ben blij met mijn 'imago' zoals het nu is Wink





_________________
OMG.
8 Maanden later!
Profiel bekijkenStuur privébericht
Pottergirl
Heksenleider 2e klas
Heksenleider 2e klas


Verdiend: 627 Sikkels
Woonplaats: New New York

Pottergirl is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Ma Jan 28, 2008 18:31 Terug naar boven Sla dit bericht op

Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?
Bij mijn vrienden sta ik volgens mij bekend als een hyperactieve, soms wat irritante, creatieve idioot xD En ik probeer me naar anderen toe zoveel mogelijk als een open persoon te gedragen die iedereen een kans geeft om in een goed blaadje te komen. Ik probeer mijn vrienden altijd te helpen dus tegenover hen zou ik ook als behulpzaam bekend kunnen staan.
Mijn ouders zien mij geloof ik als een redelijk 'normaal' kind. Ik zet me niet heel erg tegen mijn ouders af, maar ik volg hen ook niet blindelings in alles wat ze doen. Soms kan ik wat onredelijk tegen ze zijn maar over het algemeen zullen ze me niet omschrijven als de vervelendste puber die ze kennen ofzo. Misschien dat ik verder thuis wat minder druk ben dan op school maar dat hoor je vaker :'D Op zich ook wel logisch - vrienden hebben een andere functie dan ouders en je gedraagt je dus ook anders in hun bijzijn.
Bij de rest van de familie... Tja, gewoon als een creatieveling die doet wat ze wil maar niet al te tegendraads is, ofzo.

Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?
Ja. Ik ben heel gevoelig voor groepen, en meestal hou ik me rustiger naarmate de groep groter wordt. Tenzij het allemaal mensen zijn waarbij ik me geweldig op m'n gemak voel. Bij m'n vrienden kan ik helemaal mezelf zijn, en in de pauze staan we meestal met een groepje van 8 of 9 man bij elkaar. Dan ben ik vrij duidelijk aanwezig. Maar als we in de aula aan een tafel zitten met de hele klas of we zitten gewoon in het klaslokaal dan bemoei ik me nooit zo met de klassikale discussie. Af en toe maak ik wel eens een opmerking maar klassikaal zul je me niet snel horen spreken xD
Ook als ik bij een groep onbekenden ben, zal ik over het algemeen eerst de kat uit de boom kijken. Meestal kom ik naarmate ik me beter op m'n gemak begin te voelen wat op gang en ik probeer ook altijd spontaan te zijn en mee te praten.

Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?
Ik vind het wel belangrijk wat mijn vrienden van me vinden. Maar op zich is dat ook relatief want als ze me niet aardig vonden waren het waarschijnlijk mijn vrienden niet :') Van mensen die ik niet tot nauwelijks ken kan het me nooit zoveel schelen wat ze van me vinden. Ik durf dan ook best gek te lopen doen in de stad ofzo. Al die mensen die daar rondlopen die je nooit weer terugziet... Maak me er niet zo druk om.
Natuurlijk maakt het in sommige situaties wel uit wat mensen van me vinden en welke indruk ik maak. Stel ik moet op sollicitatie gesprek, dan maak ik me wel druk om de indruk die ik achterlaat en wat mensen van me vinden. Dat is dan ook logisch :') Maar in het algemeen maak ik me er niet zo heel druk om en ben ik gewoon wie ik ben.





_________________
    I'm a TIMELORD.
Profiel bekijkenStuur privébericht
Shiralee
Oude Forumnaam: Shiralee. Volleerd Tovenaar
Volleerd Tovenaar


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: Zaandijk

Shiralee is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Di Jan 29, 2008 7:43 Terug naar boven Sla dit bericht op

Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?
Verlegen, Onzeker, Kan-gezellig-zijn, Aardig
Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?
In een grotere groep ben ik nogal onzeker, en het ligt er eigenlijk aan wat voor een grote groep het is n__n'
Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?
Ja eigenlijk wel, ik trek het me namelijk heel erg aan. Maar ik ben er nu mee bezig dat niet te doen, want je moet jezelf blijven toch.. en niet gaan veranderen omdat andere dit en dat over je denken. Een betere wereld begint mij jezelf, en dat is vanaf nu (voor een tijdje denkik xd) mijn motto/doel.




Profiel bekijkenStuur privébericht
Elyn
Oude Forumnaam: Dark_angel Hotemetoot
Hotemetoot


Verdiend: 334 Sikkels


Elyn is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Di Jan 29, 2008 11:14 Terug naar boven Sla dit bericht op

Oh, een echt topic voor mij.. ^^

- Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?
Wel, ik heb een weekje geleden familiefeest gehad, en je ziet je ganse familie dus maar een keer in het jaar... Maar naar het schijnt krijgen mijn oma en mama voortdurend reacties op hoe mooi ik geworden ben. Maar ik heb een nicht die even oud is, en ik vind haar veel mooier dan mij. Ze is superslank, altijd goed gekleed en heeft elke week een ander lief [bij wijze van spreken]. Dan vraag ik me af waar die mensen het halen om mij mooi te vinden, terwijl mijn nicht toch veel mooier is?
Mijn vader zegt dat er een verschil is in 'opvallen' en 'opvallend doen'. Opvallen is als iemand voorbijkomt met zoveel uitstraling dat mensen automatisch achterom kijken, en opvallend doen is gewoon om aandacht eisen door gedrag of kledij,... Hij zegt dat ik gewoon opval.
Ik hoor ook dat veel mensen naar mij opkijken omdat 'ik veel talenten heb'. Ik noem het gewoon veelzijdig zijn waardoor ik veel te veel hobbys heb.

- Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?
Ja, ik denk dat iedereen zich wel een beetje anders gedraagt met meer mensen in het bijzijn. Ik bloei ook helemaal open als ik aandacht krijg, maar ik gun andere mensen zeker ook aandacht.

- Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?
Ja. Vroeger was het extreem, als iemand liet doorschemeren dat hij mij minder leuk vond, werd ik wanhopig en begon te smeken om vriendschap. Ik ben nogal perfectionistisch en ik heb altijd bij mensen in goede aard willen liggen, maar ik begin nu langzaam door te hebben dat er altijd mensen zullen zijn die niet met je karakter omkunnen.
Zo is er bewezen dat als je pakweg 9 mensen kent, 3 ervan houden van je of kijken naar je op, 3 hebben niet echt een mening over je, en 3 kunnen je niet uitstaan.
Samen met mensen die je bewonderen, zullen er altijd mensen zijn die je benijden. Ik begin die gedachte eindelijk te aanvaarden.





_________________
Here I lie, dying
with HPF in one hand
and Edward Cullen in the other.
Profiel bekijkenStuur privébericht
FelixdeFeniks
Beginnend Tovenaar
Beginnend Tovenaar


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: HPF.

FelixdeFeniks is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Do Feb 14, 2008 17:42 Terug naar boven Sla dit bericht op

*schopt topic omhoog*

Nieuwe vraag: zou je graag iets aan je imago/reputatie willen veranderen, en zo ja, wat?

Ikzelf zou graag minder schattig gevonden worden. Ik krijg dat namelijk zó vaak te horen, dat het echt niet leuk meer is -_-. Jongens vinden me altijd "schattig" en nooit "hot" of zo xDD. Niet dat ik daar nou zoveel behoefte aan heb, maar minder schattig gevonden worden zou ik fijn vinden^^.




Profiel bekijkenStuur privébericht
Potterfreaky
Oude Forumnaam: potterfreaky Harry's secret lover
Harry's secret lover


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: hier, op HPF...

Potterfreaky is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Do Feb 14, 2008 20:02 Terug naar boven Sla dit bericht op

zou je graag iets aan je imago/reputatie willen veranderen, en zo ja, wat?
dit is wel een goede voor mij...Ik heb hier op het forum de naam dat ik alleen maar (15+) fanfics lees, bij deze wil ik dit dus even ontkrachten; ik doe heus wel andere dingen, echt.

Verder heb ik nooit echt een reputatie gehad, ik ben altijd mezelf geweest, ik wilde nooit ergens bij horen ik deed mijn eigen ding en boeien wat anderen vonden en eerlijk gezegt heb ik dat nog steeds wel.
Het enige wat ik wel moeilijk vind als vrienden mijn vertrouwen beschamen, als ik een vriend heb, dan ga ik voor diegene door t vuur en ik verwacht dat ook terug. Ik weet wel dat je dat eik niet mag verwachten maar dat doe je onbewust toch.





_________________
I'll never forget...
*HPF forever*
Profiel bekijkenStuur privébericht
Helen
Minister van Toverkunst
Minister van Toverkunst


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: The Burrow

Helen is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Do Feb 14, 2008 20:05 Terug naar boven Sla dit bericht op

FelixdeFeniks schreef:
*schopt topic omhoog*

Nieuwe vraag: zou je graag iets aan je imago/reputatie willen veranderen, en zo ja, wat?

Ikzelf zou graag minder schattig gevonden worden. Ik krijg dat namelijk zó vaak te horen, dat het echt niet leuk meer is -_-. Jongens vinden me altijd "schattig" en nooit "hot" of zo xDD. Niet dat ik daar nou zoveel behoefte aan heb, maar minder schattig gevonden worden zou ik fijn vinden^^.

Herkenbaar. Ik ben dan niet schattig maar ik ben dan meer het zusje. Alsof ik daar op zit te wachten (niet dus)
Ik wil idd, net als jij, ook wel eens hot zijn ipv "het zusje" of "een van de mannen"





_________________
    Weasley is my king.

Woei, Gryff van het jaar 2008!
Profiel bekijkenStuur privébericht
Jessica.
Oude Forumnaam: Miss Raddy Zwadderich Klassenoudste
Zwadderich Klassenoudste


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: The Royal Palace @ Fire Nation

Jessica. is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Do Feb 14, 2008 20:17 Terug naar boven Sla dit bericht op

Helen schreef:
FelixdeFeniks schreef:
*schopt topic omhoog*

Nieuwe vraag: zou je graag iets aan je imago/reputatie willen veranderen, en zo ja, wat?

Ikzelf zou graag minder schattig gevonden worden. Ik krijg dat namelijk zó vaak te horen, dat het echt niet leuk meer is -_-. Jongens vinden me altijd "schattig" en nooit "hot" of zo xDD. Niet dat ik daar nou zoveel behoefte aan heb, maar minder schattig gevonden worden zou ik fijn vinden^^.

Herkenbaar. Ik ben dan niet schattig maar ik ben dan meer het zusje. Alsof ik daar op zit te wachten (niet dus)
Ik wil idd, net als jij, ook wel eens hot zijn ipv "het zusje" of "een van de mannen"


Ja, dat heb ik dus ook. Ik zou ook wel eens ''hot'' willen zijn. Ik ben altijd maar gewoon ''de vriendin''.
Ik zou ook graag willen dat ik zelfvertrouwen uitstraal. Want dat heb ik dus niet Sad
Ik wil wel het een en ander veranderen aan m'n imago, ja.
Het ''hot'' zijn dus en wel meer dingen.





_________________
    Right form the start
    been friends forever
    Somehow we're meant to be
    together

    HPF and us <3
    Forever in our hearts!
Profiel bekijkenStuur privébericht
Hermione_love
6e jaars
6e jaars


Verdiend: 110 Sikkels
Woonplaats: Ergens in het haar van Kiro <3

Hermione_love is offline. 
BerichtGeplaatst: Zo Feb 17, 2008 12:34 Terug naar boven Sla dit bericht op

- Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?

Vrienden: Ik heb pas eens aan twee vriendinnen gevraagt hoe ze me zagen en ik kreeg meteen termen zoals: Lief en grappig naar mijn hoofd. Toen ik wat doorvroeg vonden ze me heel slim, maar doe ik daar niets mee omdat ik lui ben. Verder vinden ze me een enigszins zieke geest en héél obsessief.

Familie: Grappig, eigenzinnig, brutaal, koppig, respectloos, computerverslaafd. -_-'

Kenissen: Mensen uit mijn klas kunnen denk ik geen hoogte van me krijgen. Het ene moment ben ik de gangmaker van de grapjes en het andere moment hang ik gruwels duf voor me uit te staren. Daarbij heb ik me denk ik enigszins impopulair gemaakt door bepaalde vreemde opmerkingen. Ik maak nog al veel toespelingen op seks en geweld en zo.
Maar gelukkig zijn er ook mensen die dat kunnen waarderen. Daarbij kan ik nogal uit de hoogte doen. Ik heb wel eens het gevoel dat ik superieur ben aan de mensen uit b.v. mijn klas en dat zou wel eens van mijn gezicht af te lezen kunnen zijn.

- Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?

Ligt er helemaal aan bij wie ik ben. Als ik bij mijn beste vriendin ben, dan leg ik bij wijze van spreken mijn hele ziel open en als ik bij een groep mensen ben die ik minder goed ken kan ik me heel gesloten gedragen.

- Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?

Ik ben geneigt om te zeggen dat het me geen donder kan schelen wat mensen van me denken, maar dat is niet helemaal waar.
Niemand vind het leuk om raar gevonden te worden, dus ik houd me wel eens in als het gaat om bepaalde opmerkingen.

- Zou je graag iets aan je imago/reputatie willen veranderen, en zo ja, wat?

Moeilijke vraag. Ik weet het eigenlijk niet. Ik denk dat ik het in principe wel best vind zo. Mensen moeten me maar accepteren hoe ik ben, en als ze dat niet willen dat hoef ik ze niet. Hard maar waar.





_________________
"All I know is I trust only you in this world. I've missed you. I need you. It is you I love, Hephaistion. No other." <3
Profiel bekijkenStuur privébericht
Ryelle
1e jaars
1e jaars


Verdiend: 49 Sikkels
Woonplaats: Tobbackistan

Ryelle is offline. 
BerichtGeplaatst: Vr Feb 29, 2008 6:16 Terug naar boven Sla dit bericht op

- Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?
mmm, ik denk dat de meesten mij als vrij verlegen zien (vandaar dat iedereen meteen geschokeerd is als ik iets vreemds doe Very Happy)
Toch, ik heb het gevoel dat ze me aanvaarden voor wie ik ben. En dat is het meest fantastische gevoel dat ik ooit in mijn leven heb gehad. Vrienden die je fouten willen vergeven, en al... geweldig gewoon.

- Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?
Dat hangt ervan af of ik ze ken of niet. Hoewel dat ik denk dat ik altijd wel vrij uitbundig lijk (hoewel ik mezelf meestal niet zo voel bij mensen die ik niet ken). Ik vind het altijd tof om nieuwe mensen te leren kennen, en daarom vind ik zo'n grote groep wel tof!

- Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?
Hmm, ik trek me teveel aan van wat anderen denken. Daarom is het goed dat ik nu op kot zit. Op een of andere manier heb ik alles leren relativeren. Mijn vrienden hebben meer dan eens duidelijk gemaakt dat ze mij tof vinden hoe ik ben. Ik ben op dat vlak nog altijd heel onzeker, maar door mijn goede vrienden heb ik toch meer zelfvertrouwen dan vroeger...
Ik vind het heel moeilijk om mij niet aan te trekken wat anderen van mij denken, maar ik probeer toch echt om dat over mij te laten gaan.
En één tip: als je goede vriendinnen hebt met wie je over echt alles kunt praten, leer je ook om jezelf meer te aanvaarden... ik verbaas mij er zelf soms nog over dat zij op een totaal andere manier naar bepaalde dingen kijken. Zij vinden bijvoorbeeld grote borsten het einde. Ik heb altijd moeite gehad om dat van mezelf te aanvaarden, en zij willen dat juist! En op die manier leer je jezelf dan wel te aanvaarden, door het besef dat anderen eigenlijk juist willen wat jij aan jezelf lelijk vindt... Dus dat het misschien toch niet zo lelijk is als je zelf wel dacht...
Soms zijn we gewoon gelukkiger dan we van onszelf zouden denken.





_________________
Proud member of 'Supportersclub - Bernard Tilleman'
Profiel bekijkenStuur privébericht
Niinza
Volleerd Tovenaar
Volleerd Tovenaar


Verdiend: 0 Sikkels


Niinza is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Feb 29, 2008 8:32 Terug naar boven Sla dit bericht op

- Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?
Prettig gestoord, whaha! Maar soms ook wel wat verlegen..
- Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?
Ligt er natuurlijk aan wie de personen zijn;) maar waarschijnlijk wel... Als in in zo'n grote groep zit dan zeg ik minder, ben ik waarschijjnlijk ook wat meer verlegen. Maar als ik met een paar mensen ben, kan ik goed m'n mannetje staan hoor Razz[i/]
- Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?
[i]Eerst wel, maar nu allang niet meer. Tis leuk als ze me aardig ofzo vinden, en als ze dat niet vinden, nou dan niet.

- Zou je graag iets aan je imago/reputatie willen veranderen, en zo ja, wat?
Omdat ik superverlegen was, wil ik daar wel weer vanaf komen :/. Soms lijkt het net of mensen dat ik niets te melden heb of zo, terwijl dat best wel het geval kan zijn...





_________________
    'It's not something I have... it's some I am.'
    'Then... what are you?'
    'Something you shouldn't get involved with.'
Profiel bekijkenStuur privébericht
duffie
Beginnend Tovenaar
Beginnend Tovenaar


Verdiend: 449 Sikkels
Woonplaats: In de boekenwinkel <3

duffie is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Feb 29, 2008 10:37 Terug naar boven Sla dit bericht op

- Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?
Nou. Tijdens godsdienst twee weken terug waren we hier ook over bezig. En K (een vriendin) zei toen dat ik mezelf vaak opstelde als een b*tch, maar dat ik ook lief en grappig uit de hoek kan komen. Nou. Okay xD Dus dat wist ik toen ook alweer xD
En zelfs mijn beste vriendin stemde daarin toe [a]
Dat ik soms echt heel erg grof kan zijn, zonder dat ik het zelf besef of overal een grapje van maak. Maar als ik begin te b*tchen tegen je heb je het meestal wel verdient. In mijn ogen dan.
- Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?
Best wel. Als ik die personen niet ken, ga ik me eerder afzijdig houden en af en toe eens glimlachen. Maar als ik die mensen wel ken doe ik gewoon hetzelfde als bij die paar personen. Maar in beide gevallen zou ik me zeker niet laten doen. Niet tegen mijn kar rijden want dan heb je het vlaggen xD *fluit onschuldig*
- Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?
Over het algemeen niet. Ik ben ik en daar moeten ze maar mee leren leven.
- Zou je graag iets aan je imago/reputatie willen veranderen, en zo ja, wat?
Ik zou eens graag willen dat mensen me zagen zoals ik echt ben. Niet dat krengetje van 3Ha maar gewoon een meisje dat zichzelf verdedigd [a] Want ik kan best lief zijn en ik doe echt alles voor mijn vrienden. Maar dat moet dan ook wederzijds zijn. Want zó krengerig ben ik ook weer niet. Vind ik. Maar je moet me niet afkraken natuurlijk xD
Hmm. echt. Ik zou eens willen dat mensen me van een hele andere kant zagen dan wat ik net heb beschreven.





_________________
How did we get here?
When I used to know
you so well.
Paramore<3
De uitdaging!
Profiel bekijkenStuur privébericht
Imagination
2e jaars
2e jaars


Verdiend: 27 Sikkels
Woonplaats: Do you even care xD?

Imagination is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Za Mrt 15, 2008 10:22 Terug naar boven Sla dit bericht op

- Hoe sta jij bekend bij vrienden/familie/kennissen, denk je?
Als een lieve, intelligente meid die weet wat ze wil, waar je veel lol mee kan hebben, wel nogal verlegen is, maar ook lef kan tonen! En ze vinden dat ik een rijke fantasie heb (ghehe xD).

- Gedraag je je anders in een (grote) groep dan je doet als je bij een (paar) perso(o)n(en) bent?
Ja. Ik ben bij vriendinnen meestal écht heel vaag, dat ik opeens keihard: ''KOEKJEEE'' roep ofzo.. en ik ben bij mijn vriendinnen ook minder verlegen en lach heel veel met ze.
En bij een grote groep op school.. tsja.. als ik ze goed ken ben ik wel gewoon iemand die veel kletst en lacht maar bij een groep die ik nauwelijks ken ben ik nogal verlegen en stil zegmaar.


- Vind je het belangrijk wat mensen van je vinden? Zo ja, wat voor effect heeft dat op je gedrag/keuzes?
Ik vind het echt vervelend als mensen zeggen: ''Moet je die nou zien lopen'' of ''Wow dies arrogant!''. Maja ik ben lang en dan val je sowieso wat meer op. En mijn kledingstijl is wel iets anders dan normaal, maja ik ga het niet niet meer dragen omdat ik die opmerkingen krijg. Het kan me dus weinig schelen.. ze zijn gewoon jaloers of dom zeg ik altijd maar.. Smile





_________________
Harry: I'm not weak!
Snape: Then PROVE it!
Profiel bekijkenStuur privébericht
Berichten van afgelopen:      


 Ga naar:   


Sla dit onderwerp op als textbestand

Volgende onderwerp
Vorige onderwerp
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum
Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum
Je mag niet stemmen in polls in dit subforum



Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Tijden zijn in GMT + 1 uur :: Disclaimer