Harry Potter Forum index
Dit forum is gesloten. Bezoek nu de vernieuwde versie van HPF!
 Harry Potter Forum gesloten  •   Inloggen

 FanFiction Challenge Oktober Volgende onderwerp
Vorige onderwerp

Sla dit onderwerp op als textbestand
Auteur Bericht
Shirley
Oude Forumnaam: fairy_princess The Chatting Mod
The Chatting Mod


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: Ravenclaw, my house.

Shirley is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Wo Okt 01, 2008 16:05 Terug naar boven Sla dit bericht op

Fanfiction Challenge Oktober [Orde van de Feniks/Herinneringen]

Hallo allemaal!

Alweer Oktober, dus ook weer een nieuwe FanFiction Challenge. Ook deze keer weer een speciale Challenge voor de Harry Potter Forum Maanden, namelijk maand 5, de Orde van de Feniks.

In dit boek duikt Harry weer eens in de Hersenpan, dit keer in de herinneringen van Sneep. Hij ziet daar dingen over zijn vader die hij liever niet had gezien. Bovendien ziet Sneep tijdens de lessen occlumentie ook herinneringen van Harry, waarvan hij liever niet heeft dat Sneep ze ziet.

Het thema van deze maand is dan ook: Herinneringen

!Let op!: Dit hoeven niet perse herinneringen in een Hersenpan te zijn, je mag het ruim nemen. Het kan hier ook gaan om mensen die herinneringen ophalen, terugdenken aan dingen, praten over vroeger, etc.


De regeltjes:

    x Je inzending mag minimaal uit 1000 woorden bestaan en maximaal uit 2000 woorden. Let hier alsjeblieft op, het zou zonde zijn als je verhaal hierdoor niet mee kan doen!
    x Houd je aan de opgegeven opdracht! Het hoofdthema van je verhaal is dus: ‘Herinneringen.’
    x Het moet speciaal voor de challenge geschreven zijn. (En dus nergens anders op internet te vinden zijn.)
    x Je moet het verhaal zelf geschreven hebben.
    x Het moet in AN (Algemeen Nederlands) geschreven zijn; geen breezahtaal en als het kan zo min mogelijk spelfouten. Kijk in ieder geval je inzending even na voor je hem instuurt of laat hem door iemand bèta-readen.
    x Gebruik in je verhaal óf de Engelse namen uit Harry Potter óf de Nederlandse, anders wordt het verwarrend.
    x Je mag maximaal 1 verhaal inzenden.
    x Je inzending moet een Nederlandse titel hebben.
    x Je inzending moet vóór de uiterste inleverdatum binnen zijn.
    x En houd er even rekening mee dat dit een forum voor alle leeftijden is.


De challenge begint vandaag, 1 Oktober dus, en jullie kunnen je verhaal inzenden tot 23 Oktober! Daarna kunnen we gaan stemmen.

Als je nog vragen, opmerkingen of ideeën hebt, dan hoor ik het graag! Stuur gewoon even een PB. Ook de inzendingen voor de challenge stuur je natuurlijk naar mij via PB.

Ik wens jullie allemaal veel plezier en succes met deze nieuwe challenge!

xXx Shirley





_________________
    I love HPF.

    All good things come to an end... Goodbye HPF.
Profiel bekijkenStuur privébericht
Shirley
Oude Forumnaam: fairy_princess The Chatting Mod
The Chatting Mod


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: Ravenclaw, my house.

Shirley is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Do Okt 23, 2008 15:12 Terug naar boven Sla dit bericht op

Hey mensen,

Het is 23 oktober dus eigenlijk zou nu het stemmen beginnen, er zijn echter nog geen inzendingen. Maar, ik heb wel van enkele mensen gehoord dat ze toch nog last minute wat inzendingen willen maken.
De Challenge zal dus een dag langer open blijven, hij zal morgen pas sluiten, 24 oktober dus. Ik zal hem morgen nog zeker tot 's avonds 22.00 uur open laten, dus als je nog iets wilt schrijven, ga je gang!





_________________
    I love HPF.

    All good things come to an end... Goodbye HPF.
Profiel bekijkenStuur privébericht
Shirley
Oude Forumnaam: fairy_princess The Chatting Mod
The Chatting Mod


Verdiend: 0 Sikkels
Woonplaats: Ravenclaw, my house.

Shirley is offline.  Afdelingslogo
BerichtGeplaatst: Vr Okt 24, 2008 21:35 Terug naar boven Sla dit bericht op

Aangezien ik nu nog maar 1 inzending heb ontvangen, zal het niet meevallen om te stemmen, en zal de FanfictionChallenge alsnog worden afgelast. Volgende maand beter!





_________________
    I love HPF.

    All good things come to an end... Goodbye HPF.
Profiel bekijkenStuur privébericht
Berichten van afgelopen:      


 Ga naar:   


Sla dit onderwerp op als textbestand

Volgende onderwerp
Vorige onderwerp
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum
Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum
Je mag niet stemmen in polls in dit subforum



Powered by phpBB © 2001/3 phpBB Group :: FI Theme :: Tijden zijn in GMT + 1 uur :: Disclaimer