
Jessie haar mondhoeken zakken wat naar beneden als Tyler sarcastisch begint te doen. Was het geen leuk idee dan? Ze zegt dan ook niets maar kijkt nog eens pruilend de kamer rond. Als Tyler dan een kamer op de bovenste verdieping op eist trekt ze zodra hij haar de rug toe keert even een kinderachtig gezicht. Sukkel.
En dan begint de klim naar boven. Met een rood aangelopen gezicht tilt ze haar koffer elke keer een trede verder naar boven. Ze begint dan ook vermoeid maar opgelucht te stralen als Jamie de trap af komt gelopen en vraagt of het lukt. De redding is nabij! En dan heeft blijkbaar iets heel anders zijn aandacht en loopt hij door.
“Het lukt wel hoor!” roept ze hem zo zelfverzekerd mogelijk na
“Geen probleem” puft ze als ze haar koffer weer een trede hoger tilt.
Uitgeput aangekomen op de eerste verdieping kiest ze een kamer uit die nog vrij is. Met een zucht steekt ze haar haren op en loopt ze de badkamer in. Ze draait de kraan open en sluit haar ogen. Automatisch steekt ze haar handen onder de kraan om het verfrissende water even in haar gezicht te spetteren. Er is geen water. Verbaasd opent ze haar ogen. Verwoed begint ze nog eens aan de kraanknoppen te draaien.
"Dit meen je niet" mompelt ze. Paniekerig rent ze de andere badkamers in en draait ze ook daar aan de kranen. Met een gil rent ze dan de trap af naar buiten.
"We hebben geen water!" roept ze met haar handen hoog in de lucht "Ik neem het allemaal terug, wat is dit voor prehistorisch.." betrapt kijkt ze op. Ooh, er zijn allemaal mensen. Niet alleen Jamie en zijn vriendje. Er verschijnt een rode blos op haar wangen
"Hoi" wat awkward steekt ze even haar hand op
"Jessie" Beschaamd richt ze haar hoofd naar beneden
"We hebben geen water" mompelt ze zachtjes, alsof ze haar punt nog niet had gemaakt.[/color]